Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 109 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8913GE
- Energielabel
E NTA 8800:2020 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0080010000381480
Pand
- Bouwjaar
- 1936
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,4 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 375 m³
- Dakoppervlak
- 88 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0080100000338991
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- LWD00 D 6010
- Oppervlakte
- 123 m²
- Omtrek
- 59 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 januari 1998
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Leeuwarden
- Provincie
- Fryslân
- Waterschap
- Wetterskip Fryslân
- Wijk
- Vossepark & Helicon
- Buurt
- Vossepark
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels500 m
- Warenhuis1,6 km
Onderwijs
- Basisschool300 m
- Voortgezet onderwijs1,4 km
- Kinderdagverblijf200 m
- Buitenschoolse opvang200 m
Zorg
- Huisarts1 km
- Apotheek1 km
- Huisartsenpost3,4 km
- Ziekenhuis3,4 km
Vervoer
- Treinstation2,2 km
- Overstapstation2,2 km
- Oprit snelweg2,4 km
- Brandweerkazerne2 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant500 m
- Café1,2 km
- Bibliotheek2,1 km
- Zwembad1,6 km
- Museum1,2 km
- Bioscoop1,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
55dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 55 dB
- Treinverkeer 30 dB
- Vliegverkeer 39 dB
- Industrie 45 dB
- Windturbines 24 dB
- Wegverkeer ’s nachts 45 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Vossepark in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 290.000
- Koopwoningen
- 71%
- Corporatiebezit
- 9%
- Gebouwd in tien jaar
- 2%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 76%
- Inwoners per km²
- 7.461
Huishoudens
- Alleenwonend
- 44%
- Met kinderen
- 30%
- Zonder kinderen
- 25%
- Personen per huishouden
- 2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 17%
- 15 tot 25 jaar
- 15%
- 25 tot 45 jaar
- 25%
- 45 tot 65 jaar
- 24%
- 65 jaar en ouder
- 18%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.000 m³
- Zonnestroom
- 26%
Cijfers van het CBS over de buurt Vossepark als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Arumerstraat 25, 8913GE Leeuwarden
- Arumerstraat 29, 8913GE Leeuwarden
- Arumerstraat 31, 8913GE Leeuwarden
- Arumerstraat 23, 8913GE Leeuwarden
- Arumerstraat 21, 8913GE Leeuwarden
- Arumerstraat 33, 8913GE Leeuwarden
- Arumerstraat 22, 8913GG Leeuwarden
- Arumerstraat 24, 8913GG Leeuwarden
- Arumerstraat 20, 8913GG Leeuwarden
- Arumerstraat 18, 8913GG Leeuwarden
- Arumerstraat 35, 8913GE Leeuwarden
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden?
Het pand op Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden is gebouwd in 1936, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden?
Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden heeft een gebruiksoppervlakte van 109 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden?
Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden?
Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden ligt op kadastraal perceel LWD00 D 6010, dat 123 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden?
Het pand is ongeveer 8,4 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Arumerstraat 27, 8913GE Leeuwarden vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.