OpenKaartData

Bolinksweg 3, 7434RM Lettele

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
214 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
7434RM
Energielabel
FRekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
0150010000008920

Pand

Bouwjaar
1915
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Pand
0150100000013999

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DPV00 K 184
Oppervlakte
1.840 m²
Omtrek
184 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
13 december 2007

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Deventer
Provincie
Overijssel
Waterschap
Waterschap Drents Overijsselse Delta
Wijk
Lettele
Buurt
Buitengebied Lettele en Okkenbroek

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt2,3 km
  • Dagelijkse winkels1 km
  • Warenhuis8,7 km

Onderwijs

  • Basisschool2,3 km
  • Voortgezet onderwijs9,2 km
  • Kinderdagverblijf2,3 km
  • Buitenschoolse opvang2,3 km

Zorg

  • Huisarts5,6 km
  • Apotheek5,6 km
  • Huisartsenpost12,2 km
  • Ziekenhuis8,8 km

Vervoer

  • Treinstation9 km
  • Overstapstation10,7 km
  • Oprit snelweg4,5 km
  • Brandweerkazerne5,5 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant2,5 km
  • Café2,2 km
  • Bibliotheek2,4 km
  • Zwembad8,9 km
  • Museum11 km
  • Bioscoop10,7 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    13,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Donker

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    35dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 35 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 25 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Buitengebied Lettele en Okkenbroek in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 548.000
Koopwoningen
77%
Corporatiebezit
4%
Gebouwd in tien jaar
3%
Onbewoond
8%
Eengezinswoning
71%
Inwoners per km²
35

Huishoudens

Alleenwonend
20%
Met kinderen
42%
Zonder kinderen
38%
Personen per huishouden
2,7

Leeftijd

Tot 15 jaar
13%
15 tot 25 jaar
13%
25 tot 45 jaar
19%
45 tot 65 jaar
33%
65 jaar en ouder
21%

Energie

Aardgas per woning
1.130 m³
Zonnestroom
49%

Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Lettele en Okkenbroek als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Bolinksweg 3, 7434RM Lettele?

Het pand op Bolinksweg 3, 7434RM Lettele is gebouwd in 1915, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Bolinksweg 3, 7434RM Lettele?

Bolinksweg 3, 7434RM Lettele heeft een gebruiksoppervlakte van 214 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Bolinksweg 3, 7434RM Lettele?

Bolinksweg 3, 7434RM Lettele staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Bolinksweg 3, 7434RM Lettele?

Bolinksweg 3, 7434RM Lettele ligt op kadastraal perceel DPV00 K 184, dat 1.840 m² groot is.

Wie is de eigenaar van Bolinksweg 3, 7434RM Lettele?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Bolinksweg 3, 7434RM Lettele vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/