Oerdijk 103, 7434RA Lettele
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 204 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7434RA
- Verblijfsobject
- 0150010000041411
Pand
- Bouwjaar
- 1996
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,5 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 770 m³
- Dakoppervlak
- 208 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0150100000044498
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- DPV00 E 3086
- Oppervlakte
- 116.695 m² (11.67 ha)
- Omtrek
- 1973 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 januari 2003
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Deventer
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Drents Overijsselse Delta
- Wijk
- Lettele
- Buurt
- Buitengebied Lettele en Okkenbroek
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
41dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 41 dB
- Treinverkeer 23 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 31 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buitengebied Lettele en Okkenbroek in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 548.000
- Koopwoningen
- 77%
- Corporatiebezit
- 4%
- Gebouwd in tien jaar
- 3%
- Onbewoond
- 8%
- Eengezinswoning
- 71%
- Inwoners per km²
- 35
Huishoudens
- Alleenwonend
- 20%
- Met kinderen
- 42%
- Zonder kinderen
- 38%
- Personen per huishouden
- 2,7
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 13%
- 25 tot 45 jaar
- 19%
- 45 tot 65 jaar
- 33%
- 65 jaar en ouder
- 21%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.130 m³
- Zonnestroom
- 49%
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Lettele en Okkenbroek als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Oerdijk 140, 7434RB Lettele
- Oerdijk 140, 7434RB Lettele
- Oerdijk 138A, 7434RB Lettele
- Oerdijk 142, 7434RB Lettele
- Oerdijk 142A, 7434RB Lettele
- Oerdijk 142B, 7434RB Lettele
- Oerdijk 142C, 7434RB Lettele
- Schotwillemsweg 2A, 7434PW Lettele
- Schotwillemsweg 1A, 7434PV Lettele
- Schotwillemsweg 1, 7434PV Lettele
- Oerdijk 144, 7434RB Lettele
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Oerdijk 103, 7434RA Lettele?
Het pand op Oerdijk 103, 7434RA Lettele is gebouwd in 1996, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Oerdijk 103, 7434RA Lettele?
Oerdijk 103, 7434RA Lettele heeft een gebruiksoppervlakte van 204 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Oerdijk 103, 7434RA Lettele?
Oerdijk 103, 7434RA Lettele staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, woonfunctie.
Op welk perceel ligt Oerdijk 103, 7434RA Lettele?
Oerdijk 103, 7434RA Lettele ligt op kadastraal perceel DPV00 E 3086, dat 116.695 m² (11.67 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Oerdijk 103, 7434RA Lettele?
Het pand is ongeveer 7,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Oerdijk 103, 7434RA Lettele?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Oerdijk 103, 7434RA Lettele vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.