OpenKaartData

Zuidesch 3, 9304TW Lieveren

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
2.188 m²
Gebruiksdoel
Industriefunctie, woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
9304TW
Verblijfsobject
1699010000004084

Pand

Ongeveer 10,3 meter hoog, opgebouwd uit 114 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1934
Gebruiksdoel
Industriefunctie, woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
9,8 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
11.693 m³
Dakoppervlak
2.862 m²
Daktype
Schuin
Pand
1699100000000337

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
RDN01 O 141
Oppervlakte
7.685 m²
Omtrek
470 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
29 september 2011

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Noordenveld
Provincie
Drenthe
Waterschap
Waterschap Noorderzijlvest
Wijk
Wijk 00 Roden
Buurt
Lieveren

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt3 km
  • Dagelijkse winkels3 km
  • Warenhuis3,4 km

Onderwijs

  • Basisschool3 km
  • Voortgezet onderwijs4,9 km
  • Kinderdagverblijf3,3 km
  • Buitenschoolse opvang3,3 km

Zorg

  • Huisarts3,4 km
  • Apotheek3,7 km
  • Huisartsenpost8,4 km
  • Ziekenhuis13,5 km

Vervoer

  • Treinstation15,2 km
  • Overstapstation15,4 km
  • Oprit snelweg2,6 km
  • Brandweerkazerne4,3 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant2,7 km
  • Café200 m
  • Bibliotheek3,4 km
  • Zwembad3,3 km
  • Museum2,7 km
  • Bioscoop15,7 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    4,8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    6,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    11,7µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Donker

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    46dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 46 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer 20 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 37 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Lieveren in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 522.000
Koopwoningen
92%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
2%
Onbewoond
0%
Eengezinswoning
82%
Inwoners per km²
465

Huishoudens

Alleenwonend
21%
Met kinderen
31%
Zonder kinderen
48%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
16%
15 tot 25 jaar
7%
25 tot 45 jaar
20%
45 tot 65 jaar
32%
65 jaar en ouder
25%

Energie

Aardgas per woning
1.370 m³

Cijfers van het CBS over de buurt Lieveren als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

26 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Zuidesch 3, 9304TW Lieveren?

Het pand op Zuidesch 3, 9304TW Lieveren is gebouwd in 1934, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Zuidesch 3, 9304TW Lieveren?

Zuidesch 3, 9304TW Lieveren heeft een gebruiksoppervlakte van 2.188 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Zuidesch 3, 9304TW Lieveren?

Zuidesch 3, 9304TW Lieveren staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, woonfunctie.

Op welk perceel ligt Zuidesch 3, 9304TW Lieveren?

Zuidesch 3, 9304TW Lieveren ligt op kadastraal perceel RDN01 O 141, dat 7.685 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Zuidesch 3, 9304TW Lieveren?

Het pand is ongeveer 9,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Zuidesch 3, 9304TW Lieveren?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Zuidesch 3, 9304TW Lieveren vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/