OpenKaartData

Ringweg 13, 6141LM Limbricht

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
216 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
6141LM
Energielabel
BNTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)
Verblijfsobject
1883010000044938

Pand

Ongeveer 8,1 meter hoog, opgebouwd uit 21 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1990
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,1 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
720 m³
Dakoppervlak
165 m²
Daktype
Schuin
Pand
1883100000022984

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
STD00 T 1044
Oppervlakte
560 m²
Omtrek
96 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
21 juli 2011

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Sittard-Geleen
Provincie
Limburg
Waterschap
Waterschap Limburg
Wijk
Wijk 04 Guttecoven
Buurt
Limbricht

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1,4 km
  • Dagelijkse winkels1,3 km
  • Warenhuis3,2 km

Onderwijs

  • Basisschool400 m
  • Voortgezet onderwijs900 m
  • Kinderdagverblijf400 m
  • Buitenschoolse opvang400 m

Zorg

  • Huisarts700 m
  • Apotheek1,4 km
  • Huisartsenpost3,7 km
  • Ziekenhuis4,3 km

Vervoer

  • Treinstation2,1 km
  • Overstapstation2,1 km
  • Oprit snelweg600 m
  • Brandweerkazerne2,5 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant1,1 km
  • Café1 km
  • Bibliotheek2,8 km
  • Zwembad3,8 km
  • Museum2,9 km
  • Bioscoop2,8 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    11µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    47dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 47 dB
  • Treinverkeer 30 dB
  • Vliegverkeer 33 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 39 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Limbricht in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 309.000
Koopwoningen
85%
Corporatiebezit
10%
Gebouwd in tien jaar
1%
Onbewoond
2%
Eengezinswoning
87%
Inwoners per km²
873

Huishoudens

Alleenwonend
30%
Met kinderen
33%
Zonder kinderen
37%
Personen per huishouden
2,2

Leeftijd

Tot 15 jaar
14%
15 tot 25 jaar
9%
25 tot 45 jaar
21%
45 tot 65 jaar
27%
65 jaar en ouder
29%

Energie

Aardgas per woning
1.020 m³
Zonnestroom
56%

Cijfers van het CBS over de buurt Limbricht als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

26 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Ringweg 13, 6141LM Limbricht?

Het pand op Ringweg 13, 6141LM Limbricht is gebouwd in 1990, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Ringweg 13, 6141LM Limbricht?

Ringweg 13, 6141LM Limbricht heeft een gebruiksoppervlakte van 216 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Ringweg 13, 6141LM Limbricht?

Ringweg 13, 6141LM Limbricht staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Ringweg 13, 6141LM Limbricht?

Ringweg 13, 6141LM Limbricht ligt op kadastraal perceel STD00 T 1044, dat 560 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Ringweg 13, 6141LM Limbricht?

Het pand is ongeveer 8,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Ringweg 13, 6141LM Limbricht?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Ringweg 13, 6141LM Limbricht vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/