Ringkade 7, 5397BS Lith
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 201 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5397BS
- Energielabel
A Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0828010001508522
Pand
- Bouwjaar
- 2002
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,6 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 749 m³
- Dakoppervlak
- 169 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0828100001489270
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- LIT00 A 4342
- Oppervlakte
- 431 m²
- Omtrek
- 87 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 12 november 2007
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Oss
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Aa en Maas
- Wijk
- Lith
- Buurt
- Lith
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels700 m
- Warenhuis9 km
Onderwijs
- Basisschool900 m
- Voortgezet onderwijs9,2 km
- Kinderdagverblijf700 m
- Buitenschoolse opvang700 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost10 km
- Ziekenhuis20,9 km
Vervoer
- Treinstation9,6 km
- Overstapstation19,1 km
- Oprit snelweg300 m
- Brandweerkazerne600 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant0 m
- Café600 m
- Bibliotheek700 m
- Zwembad9,4 km
- Museum9,2 km
- Bioscoop9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
10,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,7µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
49dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 40 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie 48 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 31 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Lith in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 410.000
- Koopwoningen
- 73%
- Corporatiebezit
- 20%
- Gebouwd in tien jaar
- 11%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 92%
- Inwoners per km²
- 1.569
Huishoudens
- Alleenwonend
- 26%
- Met kinderen
- 39%
- Zonder kinderen
- 35%
- Personen per huishouden
- 2,4
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 23%
- 45 tot 65 jaar
- 30%
- 65 jaar en ouder
- 20%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.030 m³
- Zonnestroom
- 54%
Cijfers van het CBS over de buurt Lith als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Ringkade 7, 5397BS Lith?
Het pand op Ringkade 7, 5397BS Lith is gebouwd in 2002, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Ringkade 7, 5397BS Lith?
Ringkade 7, 5397BS Lith heeft een gebruiksoppervlakte van 201 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Ringkade 7, 5397BS Lith?
Ringkade 7, 5397BS Lith staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Ringkade 7, 5397BS Lith?
Ringkade 7, 5397BS Lith ligt op kadastraal perceel LIT00 A 4342, dat 431 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Ringkade 7, 5397BS Lith?
Het pand is ongeveer 8,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Ringkade 7, 5397BS Lith?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Ringkade 7, 5397BS Lith vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.