OpenKaartData

Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
282 m²
Gebruiksdoel
Winkelfunctie, woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
6915AD
Verblijfsobject
0196010000348766

Pand

Bouwjaar
1895
Gebruiksdoel
Winkelfunctie, woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
10,9 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
1.126 m³
Dakoppervlak
211 m²
Daktype
Schuin
Pand
0196100000340845

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
LBH00 C 2273
Oppervlakte
918 m²
Omtrek
152 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
13 december 2022

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Zevenaar
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Rijn en IJssel
Wijk
Lobith
Buurt
Lobith

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt200 m
  • Dagelijkse winkels100 m
  • Warenhuis10,2 km

Onderwijs

  • Basisschool700 m
  • Voortgezet onderwijs9,3 km
  • Kinderdagverblijf700 m
  • Buitenschoolse opvang700 m

Zorg

  • Huisarts200 m
  • Apotheek3,5 km
  • Huisartsenpost11,4 km
  • Ziekenhuis11,3 km

Vervoer

  • Treinstation9,3 km
  • Overstapstation24,6 km
  • Oprit snelweg1 km
  • Brandweerkazerne800 m

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant200 m
  • Café400 m
  • Bibliotheek200 m
  • Zwembad10,9 km
  • Museum9,7 km
  • Bioscoop10 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    9,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    13,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    51dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 51 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 40 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Lobith in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 245.000
Koopwoningen
51%
Corporatiebezit
46%
Gebouwd in tien jaar
2%
Onbewoond
2%
Eengezinswoning
84%
Inwoners per km²
3.625

Huishoudens

Alleenwonend
36%
Met kinderen
32%
Zonder kinderen
32%
Personen per huishouden
2,1

Leeftijd

Tot 15 jaar
14%
15 tot 25 jaar
11%
25 tot 45 jaar
23%
45 tot 65 jaar
28%
65 jaar en ouder
24%

Energie

Aardgas per woning
860 m³
Zonnestroom
44%

Cijfers van het CBS over de buurt Lobith als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith?

Het pand op Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith is gebouwd in 1895, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith?

Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith heeft een gebruiksoppervlakte van 282 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith?

Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: winkelfunctie, woonfunctie.

Op welk perceel ligt Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith?

Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith ligt op kadastraal perceel LBH00 C 2273, dat 918 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith?

Het pand is ongeveer 10,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Dorpsdijk 2, 6915AD Lobith vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/