Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 126 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3146BD
- Energielabel
A Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0556010000004840
Pand
- Bouwjaar
- 1983
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 9,0 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 388 m³
- Dakoppervlak
- 90 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0556100000001889
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- MSS00 A 3048
- Oppervlakte
- 158 m²
- Omtrek
- 71 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 27 januari 2011
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Maassluis
- Provincie
- Zuid-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Delfland
- Wijk
- Wijk 06 Steendijkpolder
- Buurt
- Steendijkpolder Zuid
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,3 km
- Dagelijkse winkels1,3 km
- Warenhuis2,7 km
Onderwijs
- Basisschool0 m
- Voortgezet onderwijs4,1 km
- Kinderdagverblijf100 m
- Buitenschoolse opvang100 m
Zorg
- Huisarts3 km
- Apotheek3 km
- Huisartsenpost7,6 km
- Ziekenhuis12,2 km
Vervoer
- Treinstation14,1 km
- Overstapstation19,3 km
- Oprit snelweg2,1 km
- Brandweerkazerne3,1 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,2 km
- Café3,2 km
- Bibliotheek2 km
- Zwembad5,3 km
- Museum4,1 km
- Bioscoop10,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
14µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
52dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 51 dB
- Treinverkeer 4 dB
- Vliegverkeer 39 dB
- Industrie geen
- Windturbines 35 dB
- Wegverkeer ’s nachts 41 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Steendijkpolder Zuid in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 343.000
- Koopwoningen
- 75%
- Corporatiebezit
- 23%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 76%
- Inwoners per km²
- 5.104
Huishoudens
- Alleenwonend
- 26%
- Met kinderen
- 35%
- Zonder kinderen
- 39%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 28%
Energie
- Aardgas per woning
- 820 m³
- Zonnestroom
- 35%
Cijfers van het CBS over de buurt Steendijkpolder Zuid als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Einsteindreef 35, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 31, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 37, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 39, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 41, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 29, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 43, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 27, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 45, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 25, 3146BD Maassluis
- Einsteindreef 47, 3146BD Maassluis
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis?
Het pand op Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis is gebouwd in 1983, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis?
Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis heeft een gebruiksoppervlakte van 126 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis?
Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis?
Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis ligt op kadastraal perceel MSS00 A 3048, dat 158 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis?
Het pand is ongeveer 9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Einsteindreef 33, 3146BD Maassluis vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.