Basalt 17, 6581HL Malden
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 159 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6581HL
- Energielabel
A NTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0252010000015963
Pand
- Bouwjaar
- 1999
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,9 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 551 m³
- Dakoppervlak
- 113 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0252100000006561
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HMN01 F 1444
- Oppervlakte
- 248 m²
- Omtrek
- 71 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 12 februari 2026
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Heumen
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Wijk 00 Heumen
- Buurt
- Malden-West
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis600 m
Onderwijs
- Basisschool100 m
- Voortgezet onderwijs2,6 km
- Kinderdagverblijf100 m
- Buitenschoolse opvang100 m
Zorg
- Huisarts700 m
- Apotheek700 m
- Huisartsenpost5,6 km
- Ziekenhuis5,6 km
Vervoer
- Treinstation3,2 km
- Overstapstation8,3 km
- Oprit snelweg300 m
- Brandweerkazerne200 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant200 m
- Café800 m
- Bibliotheek300 m
- Zwembad1,2 km
- Museum3 km
- Bioscoop200 m
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,9µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,8µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
50dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 48 dB
- Treinverkeer 20 dB
- Vliegverkeer 37 dB
- Industrie 45 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Malden-West in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 391.000
- Koopwoningen
- 55%
- Corporatiebezit
- 30%
- Gebouwd in tien jaar
- 2%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 60%
- Inwoners per km²
- 2.938
Huishoudens
- Alleenwonend
- 42%
- Met kinderen
- 30%
- Zonder kinderen
- 28%
- Personen per huishouden
- 2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 30%
- 65 jaar en ouder
- 27%
Energie
- Aardgas per woning
- 850 m³
- Zonnestroom
- 36%
Cijfers van het CBS over de buurt Malden-West als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Basalt 17, 6581HL Malden?
Het pand op Basalt 17, 6581HL Malden is gebouwd in 1999, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Basalt 17, 6581HL Malden?
Basalt 17, 6581HL Malden heeft een gebruiksoppervlakte van 159 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Basalt 17, 6581HL Malden?
Basalt 17, 6581HL Malden staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Basalt 17, 6581HL Malden?
Basalt 17, 6581HL Malden ligt op kadastraal perceel HMN01 F 1444, dat 248 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Basalt 17, 6581HL Malden?
Het pand is ongeveer 8,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Basalt 17, 6581HL Malden?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Basalt 17, 6581HL Malden vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.