Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 78 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7161DK
- Verblijfsobject
- 1859010000806757
Pand
- Bouwjaar
- 2002
- Gebruiksdoel
- Winkelfunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 21
- Bouwhoogte
- 10,1 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 7.329 m³
- Dakoppervlak
- 942 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1859100000768832
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- NDE00 C 9128
- Oppervlakte
- 2 m²
- Omtrek
- 10 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 29 maart 2000
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Berkelland
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rijn en IJssel
- Wijk
- Wijk 03 Neede
- Buurt
- Julianastraat eo
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels300 m
- Warenhuis5 km
Onderwijs
- Basisschool600 m
- Voortgezet onderwijs900 m
- Kinderdagverblijf700 m
- Buitenschoolse opvang700 m
Zorg
- Huisarts600 m
- Apotheek600 m
- Huisartsenpost11 km
- Ziekenhuis20,7 km
Vervoer
- Treinstation13,2 km
- Overstapstation21,6 km
- Oprit snelweg1 km
- Brandweerkazerne1,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant300 m
- Café300 m
- Bibliotheek900 m
- Zwembad500 m
- Museum5,1 km
- Bioscoop21,1 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
50dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 50 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 4 dB
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Julianastraat eo in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 290.000
- Koopwoningen
- 59%
- Corporatiebezit
- 32%
- Gebouwd in tien jaar
- 3%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 83%
- Inwoners per km²
- 3.047
Huishoudens
- Alleenwonend
- 42%
- Met kinderen
- 26%
- Zonder kinderen
- 32%
- Personen per huishouden
- 1,9
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 11%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 19%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 30%
Energie
- Aardgas per woning
- 890 m³
- Zonnestroom
- 37%
Cijfers van het CBS over de buurt Julianastraat eo als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Beatrixstraat 4n, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4c, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4f, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4k, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4j, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4d, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4t, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4b, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4g, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4a, 7161DK Neede
- Beatrixstraat 4h, 7161DK Neede
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede?
Het pand op Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede is gebouwd in 2002, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede?
Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede heeft een gebruiksoppervlakte van 78 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede?
Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede?
Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede ligt op kadastraal perceel NDE00 C 9128, dat 2 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede?
Het pand is ongeveer 10,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Beatrixstraat 4e, 7161DK Neede vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.