Hilversweg 7, 7161PH Neede
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 158 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7161PH
- Verblijfsobject
- 1859010000814251
Pand
- Bouwjaar
- 1986
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,2 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 560 m³
- Dakoppervlak
- 130 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1859100000795610
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- NDE00 G 2638
- Oppervlakte
- 380 m²
- Omtrek
- 82 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 25 juni 2002
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Berkelland
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rijn en IJssel
- Wijk
- Wijk 03 Neede
- Buurt
- Noordijk
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt3,1 km
- Dagelijkse winkels300 m
- Warenhuis6 km
Onderwijs
- Basisschool700 m
- Voortgezet onderwijs4,2 km
- Kinderdagverblijf4,1 km
- Buitenschoolse opvang700 m
Zorg
- Huisarts3,3 km
- Apotheek3,3 km
- Huisartsenpost14,2 km
- Ziekenhuis22,2 km
Vervoer
- Treinstation11,9 km
- Overstapstation23,8 km
- Oprit snelweg1,8 km
- Brandweerkazerne4,9 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant300 m
- Café3 km
- Bibliotheek3,3 km
- Zwembad3,6 km
- Museum5,9 km
- Bioscoop23,6 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
37dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 37 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 29 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Noordijk in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 382.000
- Koopwoningen
- 83%
- Corporatiebezit
- 8%
- Gebouwd in tien jaar
- 4%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 89%
- Inwoners per km²
- 1.469
Huishoudens
- Alleenwonend
- 24%
- Met kinderen
- 32%
- Zonder kinderen
- 45%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 19%
- 45 tot 65 jaar
- 38%
- 65 jaar en ouder
- 20%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.160 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Noordijk als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Hilversweg 7, 7161PH Neede?
Het pand op Hilversweg 7, 7161PH Neede is gebouwd in 1986, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Hilversweg 7, 7161PH Neede?
Hilversweg 7, 7161PH Neede heeft een gebruiksoppervlakte van 158 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Hilversweg 7, 7161PH Neede?
Hilversweg 7, 7161PH Neede staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Hilversweg 7, 7161PH Neede?
Hilversweg 7, 7161PH Neede ligt op kadastraal perceel NDE00 G 2638, dat 380 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Hilversweg 7, 7161PH Neede?
Het pand is ongeveer 8,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Hilversweg 7, 7161PH Neede?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Hilversweg 7, 7161PH Neede vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.