Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 106 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8072XR
- Energielabel
A Nader Voorschrift, versie 1.0, 1 februari 2014 met erratalijst, addendum 1 juli 2018- Verblijfsobject
- 0302010000004018
Pand
- Bouwjaar
- 1966
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,5 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 395 m³
- Dakoppervlak
- 65 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0302100000103027
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- NST01 D 1927
- Oppervlakte
- 4.288 m²
- Omtrek
- 278 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 24 juli 2002
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Nunspeet
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Wijk 00 Nunspeet
- Buurt
- Nunspeet-Oost
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt300 m
- Dagelijkse winkels300 m
- Warenhuis2,1 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs1,5 km
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang700 m
Zorg
- Huisarts600 m
- Apotheek400 m
- Huisartsenpost15,4 km
- Ziekenhuis15,4 km
Vervoer
- Treinstation2,4 km
- Overstapstation26,3 km
- Oprit snelweg1,4 km
- Brandweerkazerne1,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,6 km
- Café1,8 km
- Bibliotheek1,5 km
- Zwembad500 m
- Museum2,3 km
- Bioscoop14,2 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
51dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 51 dB
- Treinverkeer 29 dB
- Vliegverkeer 11 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 41 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Nunspeet-Oost in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 393.000
- Koopwoningen
- 61%
- Corporatiebezit
- 33%
- Gebouwd in tien jaar
- 1%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 88%
- Inwoners per km²
- 3.153
Huishoudens
- Alleenwonend
- 29%
- Met kinderen
- 39%
- Zonder kinderen
- 31%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 19%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 22%
- 45 tot 65 jaar
- 25%
- 65 jaar en ouder
- 22%
Energie
- Aardgas per woning
- 990 m³
- Zonnestroom
- 29%
Cijfers van het CBS over de buurt Nunspeet-Oost als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Dreeslaan 84, 8072XR Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 14-G001, Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 14-G002, Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 14-G003, Nunspeet
- Dreeslaan 82, 8072XR Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 14-G004, Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 16-G001, Nunspeet
- Dreeslaan 80, 8072XR Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 16-G002, Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 16-G003, Nunspeet
- Groen van Prinstererstraat 18-N001, Nunspeet
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet?
Het pand op Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet is gebouwd in 1966, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet?
Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet heeft een gebruiksoppervlakte van 106 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet?
Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet?
Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet ligt op kadastraal perceel NST01 D 1927, dat 4.288 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet?
Het pand is ongeveer 8,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Dreeslaan 86, 8072XR Nunspeet vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.