Duinweid 7A, Obdam
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 9 m²
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Verblijfsobject
- 1598010000031213
Pand
- Bouwjaar
- 1976
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Volume
- 12 m³
- Dakoppervlak
- 3 m²
- Daktype
- Unknown
- Pand
- 1598100000018010
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ODM01 E 365
- Oppervlakte
- 63 m²
- Omtrek
- 39 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 24 november 2005
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Koggenland
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
- Wijk
- Obdam
- Buurt
- Obdam Verspreide huizen Oost
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
60dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 60 dB
- Treinverkeer 36 dB
- Vliegverkeer 38 dB
- Industrie geen
- Windturbines 34 dB
- Wegverkeer ’s nachts 52 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Obdam Verspreide huizen Oost in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 621.000
- Koopwoningen
- 91%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 7%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 95%
- Inwoners per km²
- 43
Huishoudens
- Alleenwonend
- 12%
- Met kinderen
- 45%
- Zonder kinderen
- 43%
- Personen per huishouden
- 2,9
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 14%
- 15 tot 25 jaar
- 17%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 34%
- 65 jaar en ouder
- 16%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.390 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Obdam Verspreide huizen Oost als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Duinweid 7A, Obdam?
Het pand op Duinweid 7A, Obdam is gebouwd in 1976, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Duinweid 7A, Obdam?
Duinweid 7A, Obdam heeft een gebruiksoppervlakte van 9 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Duinweid 7A, Obdam?
Duinweid 7A, Obdam staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: overige gebruiksfunctie.
Op welk perceel ligt Duinweid 7A, Obdam?
Duinweid 7A, Obdam ligt op kadastraal perceel ODM01 E 365, dat 63 m² groot is.
Wie is de eigenaar van Duinweid 7A, Obdam?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Duinweid 7A, Obdam vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.