OpenKaartData

Atalantastraat 41, 5345GN Oss

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
153 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
5345GN
Verblijfsobject
0828010001571944

Pand

Bouwjaar
1990
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,7 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
528 m³
Dakoppervlak
159 m²
Daktype
Schuin
Pand
0828100001499562

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
OSS00 K 3908
Oppervlakte
334 m²
Omtrek
81 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
2 juni 2009

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Oss
Provincie
Noord-Brabant
Waterschap
Waterschap Aa en Maas
Wijk
Ussen
Buurt
Schalkskamp

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt900 m
  • Dagelijkse winkels900 m
  • Warenhuis2,2 km

Onderwijs

  • Basisschool600 m
  • Voortgezet onderwijs2,4 km
  • Kinderdagverblijf700 m
  • Buitenschoolse opvang600 m

Zorg

  • Huisarts1,2 km
  • Apotheek1,2 km
  • Huisartsenpost3,1 km
  • Ziekenhuis14,7 km

Vervoer

  • Treinstation2,2 km
  • Overstapstation20,2 km
  • Oprit snelweg900 m
  • Brandweerkazerne2,9 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant1,2 km
  • Café1,8 km
  • Bibliotheek2,4 km
  • Zwembad2,6 km
  • Museum2,4 km
  • Bioscoop2,2 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    10,1µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,9µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    53dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 53 dB
  • Treinverkeer 25 dB
  • Vliegverkeer 36 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 43 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Schalkskamp in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 434.000
Koopwoningen
86%
Corporatiebezit
13%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
0%
Eengezinswoning
100%
Inwoners per km²
4.094

Huishoudens

Alleenwonend
23%
Met kinderen
40%
Zonder kinderen
37%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
11%
15 tot 25 jaar
13%
25 tot 45 jaar
17%
45 tot 65 jaar
37%
65 jaar en ouder
22%

Energie

Aardgas per woning
910 m³
Zonnestroom
71%

Cijfers van het CBS over de buurt Schalkskamp als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Atalantastraat 41, 5345GN Oss?

Het pand op Atalantastraat 41, 5345GN Oss is gebouwd in 1990, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Atalantastraat 41, 5345GN Oss?

Atalantastraat 41, 5345GN Oss heeft een gebruiksoppervlakte van 153 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Atalantastraat 41, 5345GN Oss?

Atalantastraat 41, 5345GN Oss staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Atalantastraat 41, 5345GN Oss?

Atalantastraat 41, 5345GN Oss ligt op kadastraal perceel OSS00 K 3908, dat 334 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Atalantastraat 41, 5345GN Oss?

Het pand is ongeveer 8,7 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Atalantastraat 41, 5345GN Oss?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Atalantastraat 41, 5345GN Oss vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/