Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 369 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3959AJ
- Verblijfsobject
- 1581010000023717
Pand
- Bouwjaar
- 1938
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 4,1 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 1.775 m³
- Dakoppervlak
- 518 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1581100000034794
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- AMR02 A 1134
- Oppervlakte
- 13.010 m² (1.30 ha)
- Omtrek
- 471 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 mei 2002
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Utrechtse Heuvelrug
- Provincie
- Utrecht
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Amerongen
- Buurt
- Overberg
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt3,6 km
- Dagelijkse winkels3,4 km
- Warenhuis3,4 km
Onderwijs
- Basisschool1,8 km
- Voortgezet onderwijs4 km
- Kinderdagverblijf1,9 km
- Buitenschoolse opvang3,5 km
Zorg
- Huisarts3,2 km
- Apotheek3,4 km
- Huisartsenpost13,3 km
- Ziekenhuis13,3 km
Vervoer
- Treinstation3,8 km
- Overstapstation14,6 km
- Oprit snelweg4,1 km
- Brandweerkazerne4,3 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant100 m
- Café3,6 km
- Bibliotheek4 km
- Zwembad4,2 km
- Museum4,7 km
- Bioscoop5,8 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
62dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 62 dB
- Treinverkeer 31 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 53 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Overberg in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 587.000
- Koopwoningen
- 87%
- Corporatiebezit
- 1%
- Gebouwd in tien jaar
- 8%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 93%
- Inwoners per km²
- 163
Huishoudens
- Alleenwonend
- 38%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 28%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 18%
- 15 tot 25 jaar
- 14%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 31%
- 65 jaar en ouder
- 16%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.160 m³
- Zonnestroom
- 57%
Cijfers van het CBS over de buurt Overberg als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Dwarsweg 3, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 5, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 4c, 3959AJ Overberg
- Dwarsweg 4, 3959AJ Overberg
- Dwarsweg 3r-103, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 1, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 7, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 3r-114, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 3r-101, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 3r-104, 3959AC Overberg
- Dwarsweg 3r-102, 3959AC Overberg
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg?
Het pand op Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg is gebouwd in 1938, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg?
Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg heeft een gebruiksoppervlakte van 369 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg?
Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg?
Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg ligt op kadastraal perceel AMR02 A 1134, dat 13.010 m² (1.30 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg?
Het pand is ongeveer 4,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Dwarsweg 2, 3959AJ Overberg vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.