Oosterzoom 63, 9321EH Peize
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 115 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 9321EH
- Verblijfsobject
- 1699010000014371
Pand
- Bouwjaar
- 1972
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,5 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 415 m³
- Dakoppervlak
- 101 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1699100000016326
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- PZE00 G 639
- Oppervlakte
- 333 m²
- Omtrek
- 82 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 19 juli 2012
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Noordenveld
- Provincie
- Drenthe
- Waterschap
- Waterschap Noorderzijlvest
- Wijk
- Wijk 06 Peize
- Buurt
- Peize
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1 km
- Dagelijkse winkels900 m
- Warenhuis5,6 km
Onderwijs
- Basisschool600 m
- Voortgezet onderwijs6,1 km
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts500 m
- Apotheek900 m
- Huisartsenpost8,2 km
- Ziekenhuis8,2 km
Vervoer
- Treinstation9,5 km
- Overstapstation10,6 km
- Oprit snelweg1,4 km
- Brandweerkazerne1,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant900 m
- Café900 m
- Bibliotheek600 m
- Zwembad6,6 km
- Museum5,6 km
- Bioscoop10,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
5,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,3µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
37dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 37 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 21 dB
- Industrie geen
- Windturbines 3 dB
- Wegverkeer ’s nachts 30 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Peize in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 399.000
- Koopwoningen
- 80%
- Corporatiebezit
- 14%
- Gebouwd in tien jaar
- 6%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 85%
- Inwoners per km²
- 1.389
Huishoudens
- Alleenwonend
- 30%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 37%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 30%
- 65 jaar en ouder
- 27%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.040 m³
- Zonnestroom
- 62%
Cijfers van het CBS over de buurt Peize als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Oosterzoom 63, 9321EH Peize?
Het pand op Oosterzoom 63, 9321EH Peize is gebouwd in 1972, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Oosterzoom 63, 9321EH Peize?
Oosterzoom 63, 9321EH Peize heeft een gebruiksoppervlakte van 115 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Oosterzoom 63, 9321EH Peize?
Oosterzoom 63, 9321EH Peize staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Oosterzoom 63, 9321EH Peize?
Oosterzoom 63, 9321EH Peize ligt op kadastraal perceel PZE00 G 639, dat 333 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Oosterzoom 63, 9321EH Peize?
Het pand is ongeveer 7,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Oosterzoom 63, 9321EH Peize?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Oosterzoom 63, 9321EH Peize vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.