Balijade 12, 2641SB Pijnacker
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 191 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 2641SB
- Energielabel
B Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 1926010000508126
Pand
- Bouwjaar
- 1992
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,8 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 786 m³
- Dakoppervlak
- 203 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1926100000486593
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- PAK00 A 1529
- Oppervlakte
- 1.030 m²
- Omtrek
- 129 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 7 juni 1999
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Pijnacker-Nootdorp
- Provincie
- Zuid-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Delfland
- Wijk
- Pijnacker
- Buurt
- Pijnacker Oost
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
14,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
45dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 45 dB
- Treinverkeer 29 dB
- Vliegverkeer 32 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 36 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Pijnacker Oost in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 807.000
- Koopwoningen
- 87%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 18%
- Onbewoond
- 7%
- Eengezinswoning
- 98%
- Inwoners per km²
- 115
Huishoudens
- Alleenwonend
- 22%
- Met kinderen
- 41%
- Zonder kinderen
- 37%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 13%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 33%
- 65 jaar en ouder
- 20%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.130 m³
- Zonnestroom
- 61%
Cijfers van het CBS over de buurt Pijnacker Oost als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Balijade 14, 2641SB Pijnacker
- Balijade 10, 2641SB Pijnacker
- Balijade 8, 2641SB Pijnacker
- Balijade 6b, Pijnacker
- Katwijkerlaan 15a, Pijnacker
- Katwijkerlaan 11, 2641PC Pijnacker
- Balijade 6, 2641SB Pijnacker
- Katwijkerlaan 15, 2641PC Pijnacker
- Reesloot 10b, 2641PM Pijnacker
- Reesloot 10a, 2641PM Pijnacker
- Reesloot 10, 2641PM Pijnacker
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Balijade 12, 2641SB Pijnacker?
Het pand op Balijade 12, 2641SB Pijnacker is gebouwd in 1992, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Balijade 12, 2641SB Pijnacker?
Balijade 12, 2641SB Pijnacker heeft een gebruiksoppervlakte van 191 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Balijade 12, 2641SB Pijnacker?
Balijade 12, 2641SB Pijnacker staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Balijade 12, 2641SB Pijnacker?
Balijade 12, 2641SB Pijnacker ligt op kadastraal perceel PAK00 A 1529, dat 1.030 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Balijade 12, 2641SB Pijnacker?
Het pand is ongeveer 7,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Balijade 12, 2641SB Pijnacker?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Balijade 12, 2641SB Pijnacker vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.