Drieseweg 40, 3881HD Putten
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 123 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3881HD
- Verblijfsobject
- 0273010000013913
Pand
- Bouwjaar
- 1920
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Pand
- 0273100000005260
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- PTN01 C 6798
- Oppervlakte
- 466 m²
- Omtrek
- 145 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 17 november 2003
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Putten
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Wijk 00 Putten
- Buurt
- Putten-Zuid-Oost
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt400 m
- Dagelijkse winkels500 m
- Warenhuis700 m
Onderwijs
- Basisschool400 m
- Voortgezet onderwijs800 m
- Kinderdagverblijf800 m
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek900 m
- Huisartsenpost10,4 km
- Ziekenhuis10,4 km
Vervoer
- Treinstation3,1 km
- Overstapstation23,7 km
- Oprit snelweg1,1 km
- Brandweerkazerne600 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant500 m
- Café800 m
- Bibliotheek800 m
- Zwembad2,1 km
- Museum1,5 km
- Bioscoop11 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
42dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 42 dB
- Treinverkeer 22 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 8 dB
- Wegverkeer ’s nachts 32 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Putten-Zuid-Oost in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 435.000
- Koopwoningen
- 62%
- Corporatiebezit
- 33%
- Gebouwd in tien jaar
- 4%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 92%
- Inwoners per km²
- 4.029
Huishoudens
- Alleenwonend
- 28%
- Met kinderen
- 37%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,4
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 21%
- 45 tot 65 jaar
- 25%
- 65 jaar en ouder
- 25%
Energie
- Aardgas per woning
- 980 m³
- Zonnestroom
- 37%
Cijfers van het CBS over de buurt Putten-Zuid-Oost als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Drieseweg 40, 3881HD Putten?
Het pand op Drieseweg 40, 3881HD Putten is gebouwd in 1920, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Drieseweg 40, 3881HD Putten?
Drieseweg 40, 3881HD Putten heeft een gebruiksoppervlakte van 123 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Drieseweg 40, 3881HD Putten?
Drieseweg 40, 3881HD Putten staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Drieseweg 40, 3881HD Putten?
Drieseweg 40, 3881HD Putten ligt op kadastraal perceel PTN01 C 6798, dat 466 m² groot is.
Wie is de eigenaar van Drieseweg 40, 3881HD Putten?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Drieseweg 40, 3881HD Putten vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.