Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 100 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3927SL
- Energielabel
A NTA 8800:2023 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0339010000003843
Pand
- Bouwjaar
- 2011
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 6
- Bouwhoogte
- 11,1 m
- Aantal bouwlagen
- 4 schatting
- Volume
- 2.187 m³
- Dakoppervlak
- 413 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0339100000003856
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- RWD01 C 3083
- Oppervlakte
- 664 m²
- Omtrek
- 103 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 17 februari 2011
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Renswoude
- Provincie
- Utrecht
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Wijk 00
- Buurt
- Verspreide huizen
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt2,2 km
- Dagelijkse winkels1,7 km
- Warenhuis5,6 km
Onderwijs
- Basisschool1,8 km
- Voortgezet onderwijs7,9 km
- Kinderdagverblijf1,7 km
- Buitenschoolse opvang1,7 km
Zorg
- Huisarts2,2 km
- Apotheek2,2 km
- Huisartsenpost12,2 km
- Ziekenhuis12,2 km
Vervoer
- Treinstation4,8 km
- Overstapstation13,3 km
- Oprit snelweg1,2 km
- Brandweerkazerne2,1 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,9 km
- Café1,9 km
- Bibliotheek1,8 km
- Zwembad7,8 km
- Museum7,1 km
- Bioscoop7,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
10,4µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,9µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
42dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 42 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 7 dB
- Wegverkeer ’s nachts 34 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Verspreide huizen in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 649.000
- Koopwoningen
- 84%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 31%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 90%
- Inwoners per km²
- 128
Huishoudens
- Alleenwonend
- 24%
- Met kinderen
- 47%
- Zonder kinderen
- 29%
- Personen per huishouden
- 2,8
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 24%
- 15 tot 25 jaar
- 13%
- 25 tot 45 jaar
- 29%
- 45 tot 65 jaar
- 23%
- 65 jaar en ouder
- 11%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.010 m³
- Zonnestroom
- 60%
Cijfers van het CBS over de buurt Verspreide huizen als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Watersnipweide 68, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 62, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 72, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 70, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 60, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 66, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 74, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 58, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 76, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 56, 3927SL Renswoude
- Watersnipweide 78, 3927SL Renswoude
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude?
Het pand op Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude is gebouwd in 2011, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude?
Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude heeft een gebruiksoppervlakte van 100 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude?
Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude?
Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude ligt op kadastraal perceel RWD01 C 3083, dat 664 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude?
Het pand is ongeveer 11,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Watersnipweide 64, 3927SL Renswoude vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.