Parklaan 40, 9679HJ Scheemda
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 72 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 9679HJ
- Energielabel
E Nader Voorschrift, versie 1.0, 1 februari 2014 met erratalijst dd 03-11-2014- Verblijfsobject
- 1895010000000051
Pand
- Bouwjaar
- 1952
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Pand
- 1895100000013766
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- SDA00 F 2741
- Oppervlakte
- 4.212 m²
- Omtrek
- 332 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 3 april 2001
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Oldambt
- Provincie
- Groningen
- Waterschap
- Waterschap Hunze en Aa's
- Wijk
- Wijk 06 Scheemda-Heiligerlee
- Buurt
- Eexta
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt800 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis6,5 km
Onderwijs
- Basisschool200 m
- Voortgezet onderwijs5 km
- Kinderdagverblijf100 m
- Buitenschoolse opvang100 m
Zorg
- Huisarts400 m
- Apotheek700 m
- Huisartsenpost2,2 km
- Ziekenhuis2,2 km
Vervoer
- Treinstation1,3 km
- Overstapstation31,7 km
- Oprit snelweg1,8 km
- Brandweerkazerne1,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant700 m
- Café900 m
- Bibliotheek100 m
- Zwembad6,3 km
- Museum3,8 km
- Bioscoop18,8 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
6,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
11,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
46dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 44 dB
- Treinverkeer 38 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 32 dB
- Wegverkeer ’s nachts 35 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Eexta in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 266.000
- Koopwoningen
- 56%
- Corporatiebezit
- 40%
- Gebouwd in tien jaar
- 1%
- Onbewoond
- 1%
- Eengezinswoning
- 96%
- Inwoners per km²
- 1.533
Huishoudens
- Alleenwonend
- 31%
- Met kinderen
- 37%
- Zonder kinderen
- 32%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 17%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 21%
- 45 tot 65 jaar
- 28%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.070 m³
- Zonnestroom
- 59%
Cijfers van het CBS over de buurt Eexta als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Parklaan 38, 9679HH Scheemda
- Parklaan 36, 9679HH Scheemda
- Parklaan 42, 9679HJ Scheemda
- Parklaan 38A, Scheemda
- Parklaan 34, 9679HH Scheemda
- Parklaan 67, 9679HE Scheemda
- Parklaan 44, 9679HJ Scheemda
- Parklaan 65, 9679HE Scheemda
- Parklaan 69, 9679HE Scheemda
- Parklaan 63, 9679HE Scheemda
- Parklaan 71, 9679HE Scheemda
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Parklaan 40, 9679HJ Scheemda?
Het pand op Parklaan 40, 9679HJ Scheemda is gebouwd in 1952, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Parklaan 40, 9679HJ Scheemda?
Parklaan 40, 9679HJ Scheemda heeft een gebruiksoppervlakte van 72 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Parklaan 40, 9679HJ Scheemda?
Parklaan 40, 9679HJ Scheemda staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Parklaan 40, 9679HJ Scheemda?
Parklaan 40, 9679HJ Scheemda ligt op kadastraal perceel SDA00 F 2741, dat 4.212 m² groot is.
Wie is de eigenaar van Parklaan 40, 9679HJ Scheemda?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Parklaan 40, 9679HJ Scheemda vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.