OpenKaartData

Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
61 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
4145MH
Verblijfsobject
0545010000360376

Pand

Bouwjaar
1890
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
6,0 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
226 m³
Dakoppervlak
68 m²
Daktype
Schuin
Pand
0545100000335941

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
LDM00 G 196
Oppervlakte
8.490 m²
Omtrek
387 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
27 mei 2014

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Vijfheerenlanden
Provincie
Utrecht
Waterschap
Waterschap Rivierenland
Wijk
Schoonrewoerd buitengebied
Buurt
Schoonrewoerd buitengebied

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt2,2 km
  • Dagelijkse winkels2,2 km
  • Warenhuis6,2 km

Onderwijs

  • Basisschool2 km
  • Voortgezet onderwijs5 km
  • Kinderdagverblijf2,2 km
  • Buitenschoolse opvang2,2 km

Zorg

  • Huisarts2,2 km
  • Apotheek5,1 km
  • Huisartsenpost15,2 km
  • Ziekenhuis15,2 km

Vervoer

  • Treinstation5,4 km
  • Overstapstation23,9 km
  • Oprit snelweg1,8 km
  • Brandweerkazerne3 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant2,1 km
  • Café2,5 km
  • Bibliotheek5,6 km
  • Zwembad6,3 km
  • Museum5,6 km
  • Bioscoop19,2 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    11,5µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,5µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Donker

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 100 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    49dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 49 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 40 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Schoonrewoerd buitengebied in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 579.000
Koopwoningen
92%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
5%
Onbewoond
8%
Eengezinswoning
86%
Inwoners per km²
66

Huishoudens

Alleenwonend
18%
Met kinderen
49%
Zonder kinderen
33%
Personen per huishouden
2,8

Leeftijd

Tot 15 jaar
17%
15 tot 25 jaar
13%
25 tot 45 jaar
20%
45 tot 65 jaar
31%
65 jaar en ouder
18%

Energie

Aardgas per woning
1.180 m³
Zonnestroom
48%

Cijfers van het CBS over de buurt Schoonrewoerd buitengebied als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd?

Het pand op Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd is gebouwd in 1890, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd?

Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd heeft een gebruiksoppervlakte van 61 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd?

Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd?

Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd ligt op kadastraal perceel LDM00 G 196, dat 8.490 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd?

Het pand is ongeveer 6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Diefdijk 10, 4145MH Schoonrewoerd vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/