OpenKaartData

Parkhof 9, 6369SH Simpelveld

Bekijk op kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
111 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
6369SH
Energielabel
BRekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
0965010000818014

Pand

Ongeveer 12,9 meter hoog, opgebouwd uit 103 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1900
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
10
Bouwhoogte
12,4 m
Volume
6.286 m³
Dakoppervlak
818 m²
Daktype
Schuin
Pand
0965100000801279

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
SPV00 B 3363
Oppervlakte
966 m²
Omtrek
181 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
3 juni 2009

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Simpelveld
Provincie
Limburg
Waterschap
Waterschap Limburg
Wijk
Wijk 00 Simpelveld
Buurt
Simpelveld

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt600 m
  • Dagelijkse winkels600 m
  • Warenhuis7,3 km

Onderwijs

  • Basisschool1,4 km
  • Voortgezet onderwijs6,2 km
  • Kinderdagverblijf1,4 km
  • Buitenschoolse opvang1,4 km

Zorg

  • Huisarts300 m
  • Apotheek300 m
  • Huisartsenpost5,7 km
  • Ziekenhuis5,7 km

Vervoer

  • Treinstation7 km
  • Overstapstation8 km
  • Oprit snelweg1,9 km
  • Brandweerkazerne1,2 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant800 m
  • Café1 km
  • Bibliotheek1,4 km
  • Zwembad7,1 km
  • Museum5,5 km
  • Bioscoop3,7 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    8,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12,8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 100 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    50dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 44 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer 33 dB
  • Industrie 48 dB
  • Windturbines 31 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 37 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Simpelveld in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 203.000
Koopwoningen
41%
Corporatiebezit
46%
Gebouwd in tien jaar
2%
Onbewoond
7%
Eengezinswoning
46%
Inwoners per km²
1.569

Huishoudens

Alleenwonend
48%
Met kinderen
21%
Zonder kinderen
32%
Personen per huishouden
1,8

Leeftijd

Tot 15 jaar
11%
15 tot 25 jaar
8%
25 tot 45 jaar
20%
45 tot 65 jaar
25%
65 jaar en ouder
37%

Energie

Aardgas per woning
930 m³
Zonnestroom
25%

Cijfers van het CBS over de buurt Simpelveld als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

30 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Parkhof 9, 6369SH Simpelveld?

Het pand op Parkhof 9, 6369SH Simpelveld is gebouwd in 1900, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Parkhof 9, 6369SH Simpelveld?

Parkhof 9, 6369SH Simpelveld heeft een gebruiksoppervlakte van 111 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Parkhof 9, 6369SH Simpelveld?

Parkhof 9, 6369SH Simpelveld staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Parkhof 9, 6369SH Simpelveld?

Parkhof 9, 6369SH Simpelveld ligt op kadastraal perceel SPV00 B 3363, dat 966 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Parkhof 9, 6369SH Simpelveld?

Het pand is ongeveer 12,4 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Parkhof 9, 6369SH Simpelveld?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Parkhof 9, 6369SH Simpelveld vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/