Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 150 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 4539PG
- Energielabel
F NTA 8800:2023 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0715010000004975
Pand
- Bouwjaar
- 1926
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,2 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 558 m³
- Dakoppervlak
- 123 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0715100000040370
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- TNZ00 P 2400
- Oppervlakte
- 12.145 m² (1.21 ha)
- Omtrek
- 439 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 18 februari 2004
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Terneuzen
- Provincie
- Zeeland
- Waterschap
- Waterschap Scheldestromen
- Wijk
- Buitengebied Spui
- Buurt
- Buitengebied Spui
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
12,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
51dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 50 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 44 dB
- Wegverkeer ’s nachts 42 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buitengebied Spui in cijfers
Wonen
- Inwoners per km²
- 14
Huishoudens
- Alleenwonend
- 70%
- Met kinderen
- 20%
- Zonder kinderen
- 10%
- Personen per huishouden
- 1,5
Energie
- Aardgas per woning
- 1.340 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Spui als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Graaf Jansdijk 76, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 78, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 80, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 82, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 84, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 86, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 88, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 90, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 92, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 96, 4571SJ Axel
- Graaf Jansdijk 23, 4539PG Spui
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui?
Het pand op Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui is gebouwd in 1926, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui?
Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui heeft een gebruiksoppervlakte van 150 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui?
Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui?
Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui ligt op kadastraal perceel TNZ00 P 2400, dat 12.145 m² (1.21 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui?
Het pand is ongeveer 7,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Graaf Jansdijk 19, 4539PG Spui vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.