OpenKaartData

Kievit 15, 7951VB Staphorst

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
229 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
7951VB
Verblijfsobject
0180010000003944

Pand

Bouwjaar
1994
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,8 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
746 m³
Dakoppervlak
174 m²
Daktype
Schuin
Pand
0180100000006045

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
SHT02 AA 4356
Oppervlakte
398 m²
Omtrek
88 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
8 januari 2007

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Staphorst
Provincie
Overijssel
Waterschap
Waterschap Drents Overijsselse Delta
Wijk
Staphorst (kern)
Buurt
Staphorst-Zuid

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1,2 km
  • Dagelijkse winkels1,1 km
  • Warenhuis1,4 km

Onderwijs

  • Basisschool400 m
  • Voortgezet onderwijs700 m
  • Kinderdagverblijf400 m
  • Buitenschoolse opvang400 m

Zorg

  • Huisarts400 m
  • Apotheek400 m
  • Huisartsenpost7,8 km
  • Ziekenhuis7,2 km

Vervoer

  • Treinstation7,4 km
  • Overstapstation7,4 km
  • Oprit snelweg900 m
  • Brandweerkazerne1,5 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant1,1 km
  • Café1,5 km
  • Bibliotheek1,2 km
  • Zwembad1,8 km
  • Museum1,3 km
  • Bioscoop7,8 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    8,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    13µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    49dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 49 dB
  • Treinverkeer 32 dB
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines 31 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 40 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Staphorst-Zuid in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 339.000
Koopwoningen
77%
Corporatiebezit
21%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
1%
Eengezinswoning
98%
Inwoners per km²
3.003

Huishoudens

Alleenwonend
23%
Met kinderen
46%
Zonder kinderen
31%
Personen per huishouden
2,7

Leeftijd

Tot 15 jaar
19%
15 tot 25 jaar
15%
25 tot 45 jaar
21%
45 tot 65 jaar
29%
65 jaar en ouder
16%

Energie

Aardgas per woning
1.040 m³
Zonnestroom
66%

Cijfers van het CBS over de buurt Staphorst-Zuid als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Kievit 15, 7951VB Staphorst?

Het pand op Kievit 15, 7951VB Staphorst is gebouwd in 1994, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Kievit 15, 7951VB Staphorst?

Kievit 15, 7951VB Staphorst heeft een gebruiksoppervlakte van 229 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Kievit 15, 7951VB Staphorst?

Kievit 15, 7951VB Staphorst staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Kievit 15, 7951VB Staphorst?

Kievit 15, 7951VB Staphorst ligt op kadastraal perceel SHT02 AA 4356, dat 398 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Kievit 15, 7951VB Staphorst?

Het pand is ongeveer 8,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Kievit 15, 7951VB Staphorst?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Kievit 15, 7951VB Staphorst vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/