Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein
Address
- Gebruiksoppervlakte
- 306 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, winkelfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6171HS
- Verblijfsobject
- 0971010000040017
Pand
- Bouwjaar
- 1964
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, winkelfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 5,8 m
- Volume
- 1.606 m³
- Dakoppervlak
- 287 m²
- Daktype
- Horizontal
- Pand
- 0971100000030851
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Parcel
- Kadastrale aanduiding
- STE00 C 3963
- Oppervlakte
- 614 m²
- Omtrek
- 105 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 27 mei 2009
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Stein
- Provincie
- Limburg
- Waterschap
- Waterschap Limburg
- Wijk
- Wijk 00 Stein
- Buurt
- Oud-Stein
De omgeving
Voorzieningen, gezondheidscijfers en buurtgegevens worden opgehaald…
Zon en schaduw
28 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein?
Het pand op Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein is gebouwd in 1964, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein?
Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein heeft een gebruiksoppervlakte van 306 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein?
Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, winkelfunctie.
Op welk perceel ligt Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein?
Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein ligt op kadastraal perceel STE00 C 3963, dat 614 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein?
Het pand is ongeveer 5,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Heerstraat Centrum 9a, 6171HS Stein vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.