Veldstraat 69, 6039EB Stramproy
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 369 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6039EB
- Energielabel
A Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0988010000059867
Pand
- Bouwjaar
- 1976
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,5 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 1.290 m³
- Dakoppervlak
- 367 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0988100000030699
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- SRY00 D 5362
- Oppervlakte
- 2.050 m²
- Omtrek
- 192 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 23 november 2006
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Weert
- Provincie
- Limburg
- Waterschap
- Waterschap Limburg
- Wijk
- Wijk 34 Stramproy
- Buurt
- Stramproy
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,1 km
- Dagelijkse winkels700 m
- Warenhuis7,4 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs7,1 km
- Kinderdagverblijf700 m
- Buitenschoolse opvang700 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek6,3 km
- Huisartsenpost7,2 km
- Ziekenhuis7,2 km
Vervoer
- Treinstation7 km
- Overstapstation7 km
- Oprit snelweg800 m
- Brandweerkazerne500 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1 km
- Café1,1 km
- Bibliotheek700 m
- Zwembad7,8 km
- Museum7,4 km
- Bioscoop7,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
44dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 44 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 34 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Stramproy in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 314.000
- Koopwoningen
- 68%
- Corporatiebezit
- 23%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 82%
- Inwoners per km²
- 2.231
Huishoudens
- Alleenwonend
- 36%
- Met kinderen
- 29%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 12%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 21%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 30%
Energie
- Aardgas per woning
- 940 m³
- Zonnestroom
- 50%
Cijfers van het CBS over de buurt Stramproy als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Veldstraat 71, 6039EB Stramproy
- Veldstraat 67, 6039EB Stramproy
- Bleekstraat 25, 6039BP Stramproy
- Crixstraat 1, 6039EH Stramproy
- Veldstraat 70, 6039ED Stramproy
- Bleekstraat 23, 6039BP Stramproy
- Beeleweg 26, 6039BB Stramproy
- Veldstraat 65, 6039EB Stramproy
- Bokkenstraat 2, 6039GR Stramproy
- Bokkenstraat 4, 6039GR Stramproy
- Beeleweg 28, 6039BB Stramproy
Zon en schaduw
30 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Veldstraat 69, 6039EB Stramproy?
Het pand op Veldstraat 69, 6039EB Stramproy is gebouwd in 1976, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Veldstraat 69, 6039EB Stramproy?
Veldstraat 69, 6039EB Stramproy heeft een gebruiksoppervlakte van 369 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Veldstraat 69, 6039EB Stramproy?
Veldstraat 69, 6039EB Stramproy staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Veldstraat 69, 6039EB Stramproy?
Veldstraat 69, 6039EB Stramproy ligt op kadastraal perceel SRY00 D 5362, dat 2.050 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Veldstraat 69, 6039EB Stramproy?
Het pand is ongeveer 6,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Veldstraat 69, 6039EB Stramproy?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Veldstraat 69, 6039EB Stramproy vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.