OpenKaartData

Borgstee 19, 9971CX Ulrum

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
67 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
9971CX
Energielabel
CRekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
1663010000003555

Pand

Bouwjaar
1996
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,0 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
574 m³
Dakoppervlak
91 m²
Daktype
Schuin
Pand
1663100000006265

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
URM00 D 2131
Oppervlakte
1.552 m²
Omtrek
209 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
21 augustus 2026

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Het Hogeland
Provincie
Groningen
Waterschap
Waterschap Noorderzijlvest
Wijk
Ulrum
Buurt
Ulrum

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt2,9 km
  • Dagelijkse winkels3 km
  • Warenhuis18 km

Onderwijs

  • Basisschool400 m
  • Voortgezet onderwijs6,1 km
  • Kinderdagverblijf400 m
  • Buitenschoolse opvang2,3 km

Zorg

  • Huisarts3 km
  • Apotheek2,9 km
  • Huisartsenpost28,8 km
  • Ziekenhuis29,4 km

Vervoer

  • Treinstation13,9 km
  • Overstapstation28,8 km
  • Oprit snelweg500 m
  • Brandweerkazerne4,6 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant200 m
  • Café4,5 km
  • Bibliotheek3,1 km
  • Zwembad17,5 km
  • Museum4,2 km
  • Bioscoop29,1 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    4,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    5,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    41dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 41 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines 17 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 32 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Ulrum in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 189.000
Koopwoningen
62%
Corporatiebezit
26%
Gebouwd in tien jaar
1%
Onbewoond
4%
Eengezinswoning
92%
Inwoners per km²
1.273

Huishoudens

Alleenwonend
42%
Met kinderen
29%
Zonder kinderen
29%
Personen per huishouden
2

Leeftijd

Tot 15 jaar
16%
15 tot 25 jaar
12%
25 tot 45 jaar
23%
45 tot 65 jaar
26%
65 jaar en ouder
24%

Energie

Aardgas per woning
1.060 m³
Zonnestroom
51%

Cijfers van het CBS over de buurt Ulrum als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Borgstee 19, 9971CX Ulrum?

Het pand op Borgstee 19, 9971CX Ulrum is gebouwd in 1996, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Borgstee 19, 9971CX Ulrum?

Borgstee 19, 9971CX Ulrum heeft een gebruiksoppervlakte van 67 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Borgstee 19, 9971CX Ulrum?

Borgstee 19, 9971CX Ulrum staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Borgstee 19, 9971CX Ulrum?

Borgstee 19, 9971CX Ulrum ligt op kadastraal perceel URM00 D 2131, dat 1.552 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Borgstee 19, 9971CX Ulrum?

Het pand is ongeveer 8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Borgstee 19, 9971CX Ulrum?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Borgstee 19, 9971CX Ulrum vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/