OpenKaartData

Blankenburg 2A, 5463PH Veghel

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
2.060 m²
Gebruiksdoel
Kantoorfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
5463PH
Verblijfsobject
0860010000007169

Pand

Bouwjaar
2001
Gebruiksdoel
Kantoorfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
7,6 m
Volume
9.609 m³
Dakoppervlak
1.459 m²
Daktype
Schuin
Pand
0860100001504630

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
VHL00 N 2361
Oppervlakte
226.123 m² (22.61 ha)
Omtrek
2613 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
1 april 2019

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Meierijstad
Provincie
Noord-Brabant
Waterschap
Waterschap Aa en Maas
Wijk
Veghel
Buurt
Buitengebied Heuvel en Havelt

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    10,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,6µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    49dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 43 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer 48 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 34 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Buitengebied Heuvel en Havelt in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 589.000
Koopwoningen
73%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
7%
Onbewoond
7%
Eengezinswoning
98%
Inwoners per km²
30

Huishoudens

Alleenwonend
28%
Met kinderen
32%
Zonder kinderen
40%
Personen per huishouden
2,3

Leeftijd

Tot 15 jaar
10%
15 tot 25 jaar
14%
25 tot 45 jaar
22%
45 tot 65 jaar
31%
65 jaar en ouder
23%

Energie

Aardgas per woning
1.420 m³

Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Heuvel en Havelt als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Blankenburg 2A, 5463PH Veghel?

Het pand op Blankenburg 2A, 5463PH Veghel is gebouwd in 2001, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Blankenburg 2A, 5463PH Veghel?

Blankenburg 2A, 5463PH Veghel heeft een gebruiksoppervlakte van 2.060 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Blankenburg 2A, 5463PH Veghel?

Blankenburg 2A, 5463PH Veghel staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: kantoorfunctie.

Op welk perceel ligt Blankenburg 2A, 5463PH Veghel?

Blankenburg 2A, 5463PH Veghel ligt op kadastraal perceel VHL00 N 2361, dat 226.123 m² (22.61 ha) groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Blankenburg 2A, 5463PH Veghel?

Het pand is ongeveer 7,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Blankenburg 2A, 5463PH Veghel?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Blankenburg 2A, 5463PH Veghel vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/