Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 136 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3137BW
- Energielabel
C Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0622010000086804
Pand
- Bouwjaar
- 1975
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 9,6 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 456 m³
- Dakoppervlak
- 81 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0622100000048019
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- VDG00 K 1241
- Oppervlakte
- 207 m²
- Omtrek
- 72 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 11 juli 2006
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Vlaardingen
- Provincie
- Zuid-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Delfland
- Wijk
- Holy Noord
- Buurt
- Drevenbuurt
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,6 km
- Dagelijkse winkels2 km
- Warenhuis2,6 km
Onderwijs
- Basisschool100 m
- Voortgezet onderwijs1,6 km
- Kinderdagverblijf700 m
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts1 km
- Apotheek1 km
- Huisartsenpost4,3 km
- Ziekenhuis4,3 km
Vervoer
- Treinstation6,5 km
- Overstapstation11,3 km
- Oprit snelweg2,9 km
- Brandweerkazerne4,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant2 km
- Café600 m
- Bibliotheek1,9 km
- Zwembad4,2 km
- Museum5,4 km
- Bioscoop5 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
16,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
53dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 53 dB
- Treinverkeer 15 dB
- Vliegverkeer 41 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 41 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Drevenbuurt in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 443.000
- Koopwoningen
- 97%
- Corporatiebezit
- 3%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 100%
- Inwoners per km²
- 5.970
Huishoudens
- Alleenwonend
- 17%
- Met kinderen
- 45%
- Zonder kinderen
- 39%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 17%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 19%
- 45 tot 65 jaar
- 26%
- 65 jaar en ouder
- 26%
Energie
- Aardgas per woning
- 950 m³
- Zonnestroom
- 50%
Cijfers van het CBS over de buurt Drevenbuurt als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Malusdreef 81, 3137BW Vlaardingen
- Malusdreef 79, 3137BW Vlaardingen
- Malusdreef 77, 3137BW Vlaardingen
- Malusdreef 75, 3137BW Vlaardingen
- Esdoorndreef 21, 3137BH Vlaardingen
- Acaciadreef 2, 3137BB Vlaardingen
- Malusdreef 73, 3137BW Vlaardingen
- Esdoorndreef 19, 3137BH Vlaardingen
- Acaciadreef 4, 3137BB Vlaardingen
- Malusdreef 71, 3137BW Vlaardingen
- Esdoorndreef 17, 3137BH Vlaardingen
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen?
Het pand op Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen is gebouwd in 1975, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen?
Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen heeft een gebruiksoppervlakte van 136 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen?
Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen?
Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen ligt op kadastraal perceel VDG00 K 1241, dat 207 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen?
Het pand is ongeveer 9,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Malusdreef 83, 3137BW Vlaardingen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.