Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 195 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5408RD
- Verblijfsobject
- 0856010000373793
Pand
- Bouwjaar
- 1930
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,3 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 702 m³
- Dakoppervlak
- 208 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0856100000346917
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- UDN00 F 3881
- Oppervlakte
- 743 m²
- Omtrek
- 108 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 29 mei 2009
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Maashorst
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Aa en Maas
- Wijk
- Volkel
- Buurt
- Kom Volkel
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt600 m
- Dagelijkse winkels200 m
- Warenhuis4 km
Onderwijs
- Basisschool600 m
- Voortgezet onderwijs4 km
- Kinderdagverblijf600 m
- Buitenschoolse opvang600 m
Zorg
- Huisarts400 m
- Apotheek400 m
- Huisartsenpost5,9 km
- Ziekenhuis5,9 km
Vervoer
- Treinstation18,5 km
- Overstapstation23,2 km
- Oprit snelweg1,1 km
- Brandweerkazerne4,1 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant300 m
- Café300 m
- Bibliotheek400 m
- Zwembad2,2 km
- Museum4,7 km
- Bioscoop4,2 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
10µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
16,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
60dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 53 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 58 dB
- Industrie 51 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 44 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Kom Volkel in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 381.000
- Koopwoningen
- 68%
- Corporatiebezit
- 26%
- Gebouwd in tien jaar
- 2%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 83%
- Inwoners per km²
- 2.050
Huishoudens
- Alleenwonend
- 32%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 14%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 27%
Energie
- Aardgas per woning
- 990 m³
- Zonnestroom
- 55%
Cijfers van het CBS over de buurt Kom Volkel als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Antoniusstraat 15, 5408AM Volkel
- Antoniusstraat 32, 5408AN Volkel
- Antoniusstraat 30, 5408AN Volkel
- Antoniusstraat 28, 5408AN Volkel
- Maaymanseweg 1, 5408AP Volkel
- Nieuwstraat 2, 5408AH Volkel
- Antoniusstraat 21, 5408AM Volkel
- Antoniusstraat 26, 5408AN Volkel
- Antoniusstraat 26A, 5408AN Volkel
- Antoniusstraat 34, 5408AN Volkel
- Maaymanseweg 2, 5408AP Volkel
Zon en schaduw
28 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel?
Het pand op Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel is gebouwd in 1930, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel?
Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel heeft een gebruiksoppervlakte van 195 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel?
Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel?
Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel ligt op kadastraal perceel UDN00 F 3881, dat 743 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel?
Het pand is ongeveer 6,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Antoniusstraat 19, 5408RD Volkel vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.