Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 212 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 9113AW
- Verblijfsobject
- 1891010001644296
Pand
- Bouwjaar
- 1930
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,1 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 778 m³
- Dakoppervlak
- 233 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1891100001631329
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- AKW00 O 555
- Oppervlakte
- 141.930 m² (14.19 ha)
- Omtrek
- 1577 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 17 juli 2019
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Dantumadiel
- Provincie
- Fryslân
- Waterschap
- Wetterskip Fryslân
- Wijk
- Wijk 01 Oost
- Buurt
- Verspreide huizen Wâlterswâld
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
45dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 45 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 34 dB
- Industrie geen
- Windturbines 33 dB
- Wegverkeer ’s nachts 36 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Verspreide huizen Wâlterswâld in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 432.000
- Koopwoningen
- 96%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 100%
- Inwoners per km²
- 15
Huishoudens
- Alleenwonend
- 14%
- Met kinderen
- 41%
- Zonder kinderen
- 45%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 5%
- 25 tot 45 jaar
- 27%
- 45 tot 65 jaar
- 25%
- 65 jaar en ouder
- 30%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.050 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Verspreide huizen Wâlterswâld als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Achterwei 12, 9109AH De Falom
- Broekloane 31, 9113AV Wâlterswâld
- Achterwei 5, 9109AH De Falom
- Broekloane 27, 9113AV Wâlterswâld
- Broekloane 21, 9113AV Wâlterswâld
- Broekloane 19W, Wâlterswâld
- Broekloane 25, 9113AV Wâlterswâld
- Broekloane 19, 9113AV Wâlterswâld
- Dwarsloane 1, Wâlterswâld
- Achterwei 10, 9109AH De Falom
- Mieden 1, 9271VD De Westereen
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld?
Het pand op Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld is gebouwd in 1930, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld?
Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld heeft een gebruiksoppervlakte van 212 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld?
Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld?
Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld ligt op kadastraal perceel AKW00 O 555, dat 141.930 m² (14.19 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld?
Het pand is ongeveer 7,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Broekloane 42, 9113AW Wâlterswâld vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.