Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 169 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 2361WZ
- Energielabel
A Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 1525010000015871
Pand
- Bouwjaar
- 2007
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 21
- Bouwhoogte
- 14,9 m
- Aantal bouwlagen
- 5 schatting
- Volume
- 18.527 m³
- Dakoppervlak
- 1.563 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1525100000000698
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WMD01 D 4503
- Oppervlakte
- 7.463 m²
- Omtrek
- 680 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 3 juni 2020
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Teylingen
- Provincie
- Zuid-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Rijnland
- Wijk
- Warmond
- Buurt
- Kloosterland-Endepoel
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,9µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
56dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 48 dB
- Treinverkeer 53 dB
- Vliegverkeer 49 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Kloosterland-Endepoel in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 419.000
- Koopwoningen
- 46%
- Corporatiebezit
- 40%
- Gebouwd in tien jaar
- 10%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 57%
- Inwoners per km²
- 5.367
Huishoudens
- Alleenwonend
- 38%
- Met kinderen
- 29%
- Zonder kinderen
- 33%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 25%
- 45 tot 65 jaar
- 23%
- 65 jaar en ouder
- 28%
Energie
- Aardgas per woning
- 710 m³
- Zonnestroom
- 38%
Cijfers van het CBS over de buurt Kloosterland-Endepoel als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Park Klinkenberg 2, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 14, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 19, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 3, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 9, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 1, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 7, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 13, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 15, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 4, 2361WZ Warmond
- Park Klinkenberg 20, 2361WZ Warmond
Zon en schaduw
29 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond?
Het pand op Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond is gebouwd in 2007, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond?
Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond heeft een gebruiksoppervlakte van 169 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond?
Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond?
Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond ligt op kadastraal perceel WMD01 D 4503, dat 7.463 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond?
Het pand is ongeveer 14,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Park Klinkenberg 8, 2361WZ Warmond vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.