OpenKaartData

Beemdenstraat 25, 6004CS Weert

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
240 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie, gezondheidszorgfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
6004CS
Energielabel
CNTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)
Verblijfsobject
0988010000005291

Pand

Ongeveer 8,2 meter hoog, opgebouwd uit 30 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1958
Gebruiksdoel
Gezondheidszorgfunctie, woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,2 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
902 m³
Dakoppervlak
212 m²
Daktype
Schuin
Pand
0988100000034481

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
WEE01 S 2464
Oppervlakte
398 m²
Omtrek
81 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
13 november 2006

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Weert
Provincie
Limburg
Waterschap
Waterschap Limburg
Wijk
Wijk 24 Leuken
Buurt
Leuken

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt300 m
  • Dagelijkse winkels200 m
  • Warenhuis2,5 km

Onderwijs

  • Basisschool500 m
  • Voortgezet onderwijs600 m
  • Kinderdagverblijf500 m
  • Buitenschoolse opvang500 m

Zorg

  • Huisarts700 m
  • Apotheek400 m
  • Huisartsenpost1,6 km
  • Ziekenhuis1,6 km

Vervoer

  • Treinstation2,4 km
  • Overstapstation2,4 km
  • Oprit snelweg900 m
  • Brandweerkazerne1,2 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant1,7 km
  • Café200 m
  • Bibliotheek2,4 km
  • Zwembad5,1 km
  • Museum2,1 km
  • Bioscoop2,2 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    9,8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Veel licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 100 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    52dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 52 dB
  • Treinverkeer 36 dB
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines 23 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 43 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Leuken in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 330.000
Koopwoningen
77%
Corporatiebezit
17%
Gebouwd in tien jaar
10%
Onbewoond
3%
Eengezinswoning
94%
Inwoners per km²
3.175

Huishoudens

Alleenwonend
25%
Met kinderen
41%
Zonder kinderen
34%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
19%
15 tot 25 jaar
10%
25 tot 45 jaar
27%
45 tot 65 jaar
26%
65 jaar en ouder
18%

Energie

Aardgas per woning
860 m³
Zonnestroom
59%

Cijfers van het CBS over de buurt Leuken als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Beemdenstraat 25, 6004CS Weert?

Het pand op Beemdenstraat 25, 6004CS Weert is gebouwd in 1958, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Beemdenstraat 25, 6004CS Weert?

Beemdenstraat 25, 6004CS Weert heeft een gebruiksoppervlakte van 240 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Beemdenstraat 25, 6004CS Weert?

Beemdenstraat 25, 6004CS Weert staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie, gezondheidszorgfunctie.

Op welk perceel ligt Beemdenstraat 25, 6004CS Weert?

Beemdenstraat 25, 6004CS Weert ligt op kadastraal perceel WEE01 S 2464, dat 398 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Beemdenstraat 25, 6004CS Weert?

Het pand is ongeveer 8,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Beemdenstraat 25, 6004CS Weert?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Beemdenstraat 25, 6004CS Weert vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/