OpenKaartData

Flevolaan 15a, 1382JX Weesp

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
685 m²
Gebruiksdoel
Industriefunctie, kantoorfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
1382JX
Verblijfsobject
0457010000001439

Pand

Ongeveer 10,4 meter hoog, opgebouwd uit 44 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1976
Gebruiksdoel
Industriefunctie, kantoorfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
4
Bouwhoogte
10,5 m
Volume
17.996 m³
Dakoppervlak
2.390 m²
Daktype
Schuin
Pand
0457100000056592

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
WEE02 C 1351
Oppervlakte
860 m²
Omtrek
123 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
23 oktober 2000

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Amsterdam
Provincie
Noord-Holland
Waterschap
Waterschap Amstel, Gooi en Vecht
Wijk
Weesp-Noordwest
Buurt
Bedrijventerrein-Noord Weesp

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    13,9µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    51dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 47 dB
  • Treinverkeer 47 dB
  • Vliegverkeer 45 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 39 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Bedrijventerrein-Noord Weesp in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 369.000
Koopwoningen
37%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
11%
Eengezinswoning
3%
Inwoners per km²
153

Huishoudens

Alleenwonend
47%
Met kinderen
16%
Zonder kinderen
36%
Personen per huishouden
1,7

Leeftijd

Tot 15 jaar
9%
15 tot 25 jaar
3%
25 tot 45 jaar
50%
45 tot 65 jaar
25%
65 jaar en ouder
13%

Energie

Aardgas per woning
580 m³

Cijfers van het CBS over de buurt Bedrijventerrein-Noord Weesp als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

26 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Flevolaan 15a, 1382JX Weesp?

Het pand op Flevolaan 15a, 1382JX Weesp is gebouwd in 1976, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Flevolaan 15a, 1382JX Weesp?

Flevolaan 15a, 1382JX Weesp heeft een gebruiksoppervlakte van 685 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Flevolaan 15a, 1382JX Weesp?

Flevolaan 15a, 1382JX Weesp staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, kantoorfunctie.

Op welk perceel ligt Flevolaan 15a, 1382JX Weesp?

Flevolaan 15a, 1382JX Weesp ligt op kadastraal perceel WEE02 C 1351, dat 860 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Flevolaan 15a, 1382JX Weesp?

Het pand is ongeveer 10,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Flevolaan 15a, 1382JX Weesp?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Flevolaan 15a, 1382JX Weesp vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/