't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 70 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 4424NZ
- Verblijfsobject
- 0678010000006289
Pand
- Bouwjaar
- 2011
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 5,5 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 423 m³
- Dakoppervlak
- 81 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0678100000008828
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- KPL01 W 182
- Oppervlakte
- 120 m²
- Omtrek
- 47 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 oktober 2010
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Kapelle
- Provincie
- Zeeland
- Waterschap
- Waterschap Scheldestromen
- Wijk
- Wijk 01 Wemeldinge
- Buurt
- Wemeldinge
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt600 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis10,1 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs6 km
- Kinderdagverblijf900 m
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost9,8 km
- Ziekenhuis9,8 km
Vervoer
- Treinstation6 km
- Overstapstation31,1 km
- Oprit snelweg1,5 km
- Brandweerkazerne800 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant0 m
- Café2,1 km
- Bibliotheek600 m
- Zwembad5,9 km
- Museum6,1 km
- Bioscoop11,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
49dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 49 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 38 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Wemeldinge in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 337.000
- Koopwoningen
- 75%
- Corporatiebezit
- 18%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 6%
- Eengezinswoning
- 90%
- Inwoners per km²
- 1.991
Huishoudens
- Alleenwonend
- 34%
- Met kinderen
- 31%
- Zonder kinderen
- 35%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 30%
- 65 jaar en ouder
- 25%
Energie
- Aardgas per woning
- 890 m³
- Zonnestroom
- 55%
Cijfers van het CBS over de buurt Wemeldinge als geheel, niet over dit adres.
De buren
- 't Scheld 1, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 5, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 7, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 9, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 6, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 8, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 4, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 11, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 36, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 10, 4424NZ Wemeldinge
- 't Scheld 38, 4424NZ Wemeldinge
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge?
Het pand op 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge is gebouwd in 2011, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge?
't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge heeft een gebruiksoppervlakte van 70 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge?
't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge?
't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge ligt op kadastraal perceel KPL01 W 182, dat 120 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge?
Het pand is ongeveer 5,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over 't Scheld 3, 4424NZ Wemeldinge vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.