OpenKaartData

Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
136 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
1693AW
Energielabel
CRekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
0459010000001977

Pand

Ongeveer 7,5 meter hoog, opgebouwd uit 43 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1938
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
7,2 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
482 m³
Dakoppervlak
134 m²
Daktype
Schuin
Pand
0459100000001400

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
WVH00 O 361
Oppervlakte
605 m²
Omtrek
105 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
5 oktober 1998

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Medemblik
Provincie
Noord-Holland
Waterschap
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Wijk
Wervershoof
Buurt
Wervershoof Oost

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1,6 km
  • Dagelijkse winkels900 m
  • Warenhuis1,8 km

Onderwijs

  • Basisschool1,1 km
  • Voortgezet onderwijs6,4 km
  • Kinderdagverblijf600 m
  • Buitenschoolse opvang1,1 km

Zorg

  • Huisarts1,4 km
  • Apotheek1,4 km
  • Huisartsenpost15,4 km
  • Ziekenhuis15,6 km

Vervoer

  • Treinstation6,4 km
  • Overstapstation11,8 km
  • Oprit snelweg3,5 km
  • Brandweerkazerne1,6 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant700 m
  • Café800 m
  • Bibliotheek1,3 km
  • Zwembad500 m
  • Museum2,1 km
  • Bioscoop11,9 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    6,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    6,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12,8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    48dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 48 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines 29 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 39 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Wervershoof Oost in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 407.000
Koopwoningen
66%
Corporatiebezit
21%
Gebouwd in tien jaar
2%
Onbewoond
4%
Eengezinswoning
74%
Inwoners per km²
2.542

Huishoudens

Alleenwonend
31%
Met kinderen
37%
Zonder kinderen
32%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
15%
15 tot 25 jaar
11%
25 tot 45 jaar
19%
45 tot 65 jaar
29%
65 jaar en ouder
26%

Energie

Aardgas per woning
870 m³
Zonnestroom
53%

Cijfers van het CBS over de buurt Wervershoof Oost als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof?

Het pand op Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof is gebouwd in 1938, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof?

Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof heeft een gebruiksoppervlakte van 136 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof?

Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof?

Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof ligt op kadastraal perceel WVH00 O 361, dat 605 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof?

Het pand is ongeveer 7,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Kagerbos 5, 1693AW Wervershoof vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/