Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 119 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6551ZK
- Verblijfsobject
- 0209010000000960
Pand
- Bouwjaar
- 1972
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Pand
- 0209100000000716
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WEU00 B 2336
- Oppervlakte
- 211 m²
- Omtrek
- 67 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 28 november 2008
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Beuningen
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Weurt
- Buurt
- Weurt-Noord
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,3 km
- Dagelijkse winkels1,3 km
- Warenhuis4,3 km
Onderwijs
- Basisschool1,6 km
- Voortgezet onderwijs3,6 km
- Kinderdagverblijf1,6 km
- Buitenschoolse opvang1,4 km
Zorg
- Huisarts2,9 km
- Apotheek2,9 km
- Huisartsenpost6,5 km
- Ziekenhuis6,2 km
Vervoer
- Treinstation4 km
- Overstapstation4 km
- Oprit snelweg4,8 km
- Brandweerkazerne4,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,6 km
- Café2,2 km
- Bibliotheek2,9 km
- Zwembad3,6 km
- Museum3,5 km
- Bioscoop4,1 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
12,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,7µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
48dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 47 dB
- Treinverkeer 6 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 40 dB
- Wegverkeer ’s nachts 38 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Weurt-Noord in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 428.000
- Koopwoningen
- 73%
- Corporatiebezit
- 20%
- Gebouwd in tien jaar
- 11%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 77%
- Inwoners per km²
- 2.549
Huishoudens
- Alleenwonend
- 33%
- Met kinderen
- 36%
- Zonder kinderen
- 30%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 19%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 28%
- 45 tot 65 jaar
- 25%
- 65 jaar en ouder
- 19%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.000 m³
- Zonnestroom
- 47%
Cijfers van het CBS over de buurt Weurt-Noord als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt?
Het pand op Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt is gebouwd in 1972, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt?
Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt heeft een gebruiksoppervlakte van 119 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt?
Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt?
Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt ligt op kadastraal perceel WEU00 B 2336, dat 211 m² groot is.
Wie is de eigenaar van Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Tuinstraat 24, 6551ZK Weurt vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.