Legedyk 96g, Wirdum
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 8 m²
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Verblijfsobject
- 0080010000432326
Pand
- Bouwjaar
- 1987
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 2,8 m
- Volume
- 28 m³
- Dakoppervlak
- 10 m²
- Daktype
- Horizontal
- Pand
- 0080100000487749
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WDM00 E 884
- Oppervlakte
- 1.516 m²
- Omtrek
- 248 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 1 mei 2015
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Leeuwarden
- Provincie
- Fryslân
- Waterschap
- Wetterskip Fryslân
- Wijk
- Dorpen Zuid-Oost
- Buurt
- Wirdum
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels2,2 km
- Warenhuis5,2 km
Onderwijs
- Basisschool900 m
- Voortgezet onderwijs6,3 km
- Kinderdagverblijf800 m
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts2,2 km
- Apotheek5,5 km
- Huisartsenpost7 km
- Ziekenhuis7 km
Vervoer
- Treinstation6,9 km
- Overstapstation7,5 km
- Oprit snelweg300 m
- Brandweerkazerne7 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant3,8 km
- Café4,9 km
- Bibliotheek7,5 km
- Zwembad9,2 km
- Museum7,7 km
- Bioscoop8 km
Buitengebied Wirdum in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 421.000
- Koopwoningen
- 87%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 8%
- Eengezinswoning
- 100%
- Inwoners per km²
- 15
Huishoudens
- Alleenwonend
- 24%
- Met kinderen
- 46%
- Zonder kinderen
- 30%
- Personen per huishouden
- 2,8
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 14%
- 15 tot 25 jaar
- 18%
- 25 tot 45 jaar
- 16%
- 45 tot 65 jaar
- 38%
- 65 jaar en ouder
- 15%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.240 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Wirdum als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Legedyk 96g, Wirdum?
Het pand op Legedyk 96g, Wirdum is gebouwd in 1987, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Legedyk 96g, Wirdum?
Legedyk 96g, Wirdum heeft een gebruiksoppervlakte van 8 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Legedyk 96g, Wirdum?
Legedyk 96g, Wirdum staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: overige gebruiksfunctie.
Op welk perceel ligt Legedyk 96g, Wirdum?
Legedyk 96g, Wirdum ligt op kadastraal perceel WDM00 E 884, dat 1.516 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Legedyk 96g, Wirdum?
Het pand is ongeveer 2,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Legedyk 96g, Wirdum?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Legedyk 96g, Wirdum vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.