OpenKaartData

Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
523 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
9088CC
Verblijfsobject
0080010000414914

Pand

Ongeveer 9,6 meter hoog, opgebouwd uit 36 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1912
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
9,5 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
1.945 m³
Dakoppervlak
515 m²
Daktype
Schuin
Pand
0080100000351789

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
WDM00 F 471
Oppervlakte
14.755 m² (1.48 ha)
Omtrek
485 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
15 januari 1998

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Leeuwarden
Provincie
Fryslân
Waterschap
Wetterskip Fryslân
Wijk
Dorpen Zuid-Oost
Buurt
Buitengebied Wirdum

De omgeving

Voorzieningen, gezondheidscijfers en buurtgegevens worden opgehaald…

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum?

Het pand op Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum is gebouwd in 1912, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum?

Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum heeft een gebruiksoppervlakte van 523 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum?

Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum?

Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum ligt op kadastraal perceel WDM00 F 471, dat 14.755 m² (1.48 ha) groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum?

Het pand is ongeveer 9,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Tsjaerderdyk 38, 9088CC Wirdum vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/