Súd 104, 8711CX Workum
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 141 m²
- Gebruiksdoel
- Bijeenkomstfunctie, woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8711CX
- Verblijfsobject
- 0104010000141229
Pand
- Bouwjaar
- 1993
- Gebruiksdoel
- Bijeenkomstfunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,1 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 804 m³
- Dakoppervlak
- 213 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0104100000130458
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WKM00 A 3094
- Oppervlakte
- 230 m²
- Omtrek
- 96 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 januari 1998
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Súdwest-Fryslân
- Provincie
- Fryslân
- Waterschap
- Wetterskip Fryslân
- Wijk
- Wijk 02 Nijefurd
- Buurt
- Workum
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels200 m
- Warenhuis12,5 km
Onderwijs
- Basisschool600 m
- Voortgezet onderwijs8,2 km
- Kinderdagverblijf1,1 km
- Buitenschoolse opvang1,1 km
Zorg
- Huisarts1,1 km
- Apotheek1,2 km
- Huisartsenpost21,5 km
- Ziekenhuis21,5 km
Vervoer
- Treinstation1,8 km
- Overstapstation38,3 km
- Oprit snelweg1,2 km
- Brandweerkazerne1,2 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant0 m
- Café1,6 km
- Bibliotheek500 m
- Zwembad1 km
- Museum400 m
- Bioscoop22,8 km
Workum in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 293.000
- Koopwoningen
- 65%
- Corporatiebezit
- 29%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 83%
- Inwoners per km²
- 1.761
Huishoudens
- Alleenwonend
- 39%
- Met kinderen
- 28%
- Zonder kinderen
- 33%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 26%
- 65 jaar en ouder
- 28%
Energie
- Aardgas per woning
- 900 m³
- Zonnestroom
- 55%
Cijfers van het CBS over de buurt Workum als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Súd 104, 8711CX Workum?
Het pand op Súd 104, 8711CX Workum is gebouwd in 1993, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Súd 104, 8711CX Workum?
Súd 104, 8711CX Workum heeft een gebruiksoppervlakte van 141 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Súd 104, 8711CX Workum?
Súd 104, 8711CX Workum staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: bijeenkomstfunctie, woonfunctie.
Op welk perceel ligt Súd 104, 8711CX Workum?
Súd 104, 8711CX Workum ligt op kadastraal perceel WKM00 A 3094, dat 230 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Súd 104, 8711CX Workum?
Het pand is ongeveer 7,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Súd 104, 8711CX Workum?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Súd 104, 8711CX Workum vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.