Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 122 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8551SJ
- Energielabel
D Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0683010000309972
Pand
- Bouwjaar
- 1870
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 5,6 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 371 m³
- Dakoppervlak
- 115 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0683100000287831
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WED00 A 3053
- Oppervlakte
- 215 m²
- Omtrek
- 66 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 25 november 2003
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Súdwest-Fryslân
- Provincie
- Fryslân
- Waterschap
- Wetterskip Fryslân
- Wijk
- Wijk 12 Woudsend
- Buurt
- Woudsend
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt200 m
- Dagelijkse winkels0 m
- Warenhuis7,2 km
Onderwijs
- Basisschool400 m
- Voortgezet onderwijs7,6 km
- Kinderdagverblijf100 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts7,4 km
- Apotheek7,4 km
- Huisartsenpost13,1 km
- Ziekenhuis13,1 km
Vervoer
- Treinstation11,5 km
- Overstapstation25,1 km
- Oprit snelweg1,2 km
- Brandweerkazerne500 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant0 m
- Café6,8 km
- Bibliotheek6,9 km
- Zwembad10 km
- Museum10,7 km
- Bioscoop11,8 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
6,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
49dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 49 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 16 dB
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Woudsend in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 326.000
- Koopwoningen
- 76%
- Corporatiebezit
- 14%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 6%
- Eengezinswoning
- 93%
- Inwoners per km²
- 1.205
Huishoudens
- Alleenwonend
- 34%
- Met kinderen
- 31%
- Zonder kinderen
- 35%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 32%
- 65 jaar en ouder
- 24%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.030 m³
- Zonnestroom
- 46%
Cijfers van het CBS over de buurt Woudsend als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Hellingsteech 1, 8551PL Woudsend
- Smidsteech 2, 8551SK Woudsend
- Hellingsteech 2, 8551PL Woudsend
- Hellingsteech 4, 8551PL Woudsend
- Midstrjitte 27, 8551PG Woudsend
- Iewâl 2, 8551PS Woudsend
- Midstrjitte 21, 8551PG Woudsend
- Iewâl 4, 8551PS Woudsend
- Beurtfeartsteech 1, 8551SH Woudsend
- Iewâl 1, 8551PS Woudsend
- Midstrjitte 19, 8551PG Woudsend
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend?
Het pand op Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend is gebouwd in 1870, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend?
Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend heeft een gebruiksoppervlakte van 122 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend?
Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend?
Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend ligt op kadastraal perceel WED00 A 3053, dat 215 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend?
Het pand is ongeveer 5,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Fiskersteech 2, 8551SJ Woudsend vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.