Aria 50, 1507VS Zaandam
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 161 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 1507VS
- Energielabel
A Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0479010000011654
Pand
- Bouwjaar
- 2001
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,9 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 558 m³
- Dakoppervlak
- 64 m²
- Daktype
- Horizontal
- Pand
- 0479100000016527
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ZDM01 K 11921
- Oppervlakte
- 202 m²
- Omtrek
- 59 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 7 januari 2003
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Zaanstad
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
- Wijk
- Nieuw West
- Buurt
- Westerwatering Zuid
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1 km
- Dagelijkse winkels1 km
- Warenhuis3,3 km
Onderwijs
- Basisschool2 km
- Voortgezet onderwijs900 m
- Kinderdagverblijf800 m
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts1 km
- Apotheek1,1 km
- Huisartsenpost5,6 km
- Ziekenhuis5,6 km
Vervoer
- Treinstation3,5 km
- Overstapstation3,5 km
- Oprit snelweg3,4 km
- Brandweerkazerne1,9 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1 km
- Café1,6 km
- Bibliotheek4,4 km
- Zwembad3,7 km
- Museum3,4 km
- Bioscoop3,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
14,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
45dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 37 dB
- Treinverkeer 34 dB
- Vliegverkeer 44 dB
- Industrie geen
- Windturbines 29 dB
- Wegverkeer ’s nachts 30 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Westerwatering Zuid in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 463.000
- Koopwoningen
- 85%
- Corporatiebezit
- 10%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 1%
- Eengezinswoning
- 88%
- Inwoners per km²
- 9.267
Huishoudens
- Alleenwonend
- 26%
- Met kinderen
- 44%
- Zonder kinderen
- 30%
- Personen per huishouden
- 2,4
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 26%
- 45 tot 65 jaar
- 31%
- 65 jaar en ouder
- 15%
Energie
- Aardgas per woning
- 780 m³
- Zonnestroom
- 39%
Cijfers van het CBS over de buurt Westerwatering Zuid als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Aria 50, 1507VS Zaandam?
Het pand op Aria 50, 1507VS Zaandam is gebouwd in 2001, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Aria 50, 1507VS Zaandam?
Aria 50, 1507VS Zaandam heeft een gebruiksoppervlakte van 161 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Aria 50, 1507VS Zaandam?
Aria 50, 1507VS Zaandam staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Aria 50, 1507VS Zaandam?
Aria 50, 1507VS Zaandam ligt op kadastraal perceel ZDM01 K 11921, dat 202 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Aria 50, 1507VS Zaandam?
Het pand is ongeveer 8,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Aria 50, 1507VS Zaandam?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Aria 50, 1507VS Zaandam vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.