De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 232 m²
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie, woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3894GK
- Verblijfsobject
- 0050019900030953
Pand
- Bouwjaar
- 2020
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 10,1 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 967 m³
- Dakoppervlak
- 182 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0050109900030951
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ZWD03 A 6299
- Oppervlakte
- 561 m²
- Omtrek
- 95 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 14 januari 2020
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Zeewolde
- Provincie
- Flevoland
- Waterschap
- Waterschap Zuiderzeeland
- Wijk
- Wijk 00
- Buurt
- Buurt 4
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels400 m
- Warenhuis2,8 km
Onderwijs
- Basisschool2,4 km
- Voortgezet onderwijs3,3 km
- Kinderdagverblijf2,4 km
- Buitenschoolse opvang2,4 km
Zorg
- Huisarts2,6 km
- Apotheek2,6 km
- Huisartsenpost13,1 km
- Ziekenhuis13,1 km
Vervoer
- Treinstation13,9 km
- Overstapstation25,6 km
- Oprit snelweg2,8 km
- Brandweerkazerne2 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant2,6 km
- Café2,6 km
- Bibliotheek3 km
- Zwembad2,9 km
- Museum12,2 km
- Bioscoop12,6 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
51dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 51 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 16 dB
- Industrie geen
- Windturbines 32 dB
- Wegverkeer ’s nachts 42 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buurt 4 in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 452.000
- Koopwoningen
- 73%
- Corporatiebezit
- 19%
- Gebouwd in tien jaar
- 55%
- Onbewoond
- 1%
- Eengezinswoning
- 81%
- Inwoners per km²
- 2.474
Huishoudens
- Alleenwonend
- 24%
- Met kinderen
- 46%
- Zonder kinderen
- 29%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 23%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 34%
- 45 tot 65 jaar
- 23%
- 65 jaar en ouder
- 10%
Energie
- Zonnestroom
- 67%
Cijfers van het CBS over de buurt Buurt 4 als geheel, niet over dit adres.
De buren
- De Walvisch 16, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 20, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 22, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 14, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 6, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 24, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 8, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 12, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 26, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 34, 3894GK Zeewolde
- De Walvisch 10, 3894GK Zeewolde
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde?
Het pand op De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde is gebouwd in 2020, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde?
De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde heeft een gebruiksoppervlakte van 232 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde?
De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: overige gebruiksfunctie, woonfunctie.
Op welk perceel ligt De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde?
De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde ligt op kadastraal perceel ZWD03 A 6299, dat 561 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde?
Het pand is ongeveer 10,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over De Walvisch 18, 3894GK Zeewolde vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.