OpenKaartData

Canadasingel 14, 7207RP Zutphen

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
159 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
7207RP
Energielabel
A+NTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)
Verblijfsobject
0301010000031600

Pand

Ongeveer 11,1 meter hoog, opgebouwd uit 9 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
2011
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
11,1 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
528 m³
Dakoppervlak
77 m²
Daktype
Schuin
Pand
0301100000028688

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
ZPN00 O 3712
Oppervlakte
128 m²
Omtrek
56 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
27 april 2010

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Zutphen
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Rijn en IJssel
Wijk
Wijk 04 Leesten
Buurt
Looërenk en Woud

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt200 m
  • Dagelijkse winkels200 m
  • Warenhuis2,6 km

Onderwijs

  • Basisschool400 m
  • Voortgezet onderwijs2,5 km
  • Kinderdagverblijf400 m
  • Buitenschoolse opvang400 m

Zorg

  • Huisarts1,5 km
  • Apotheek2,4 km
  • Huisartsenpost3 km
  • Ziekenhuis2,9 km

Vervoer

  • Treinstation5,6 km
  • Overstapstation5,6 km
  • Oprit snelweg500 m
  • Brandweerkazerne3,3 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant200 m
  • Café3,7 km
  • Bibliotheek2,5 km
  • Zwembad2,8 km
  • Museum4,9 km
  • Bioscoop5 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    8,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    13,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    45dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 45 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 36 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Looërenk en Woud in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 457.000
Koopwoningen
87%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
72%
Onbewoond
1%
Eengezinswoning
100%
Inwoners per km²
3.294

Huishoudens

Alleenwonend
11%
Met kinderen
57%
Zonder kinderen
32%
Personen per huishouden
2,9

Leeftijd

Tot 15 jaar
23%
15 tot 25 jaar
12%
25 tot 45 jaar
31%
45 tot 65 jaar
25%
65 jaar en ouder
9%

Energie

Aardgas per woning
490 m³
Zonnestroom
90%

Cijfers van het CBS over de buurt Looërenk en Woud als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

29 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Canadasingel 14, 7207RP Zutphen?

Het pand op Canadasingel 14, 7207RP Zutphen is gebouwd in 2011, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Canadasingel 14, 7207RP Zutphen?

Canadasingel 14, 7207RP Zutphen heeft een gebruiksoppervlakte van 159 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Canadasingel 14, 7207RP Zutphen?

Canadasingel 14, 7207RP Zutphen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Canadasingel 14, 7207RP Zutphen?

Canadasingel 14, 7207RP Zutphen ligt op kadastraal perceel ZPN00 O 3712, dat 128 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Canadasingel 14, 7207RP Zutphen?

Het pand is ongeveer 11,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Canadasingel 14, 7207RP Zutphen?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Canadasingel 14, 7207RP Zutphen vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/